Justyna Żyła, Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official/justynazyla Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła zwróciła się do Piotra Żyły przed tysiącami fanów. Poszło o dziecko, zdjęcie mówi wszystko [FOTO]

2021-05-21 9:46

Justyna Żyła znów odniosła się do swojego byłego męża. Celebrytka, która toczyła medialne spory ze swoim byłym mężem, postanowiła zwrócić się do niego ponownie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem jednak cel jej wspomnienia o skoczku narciarskim nie jest negatywny. Celebrytka zwróciła uwagę na ich wspólne dziecko, a fani złapali się na głowę. Fotografia mówi dosłownie wszystko, jak widać, genów nie da się oszukać.

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez ostatnie lata nie dali o sobie zapomnieć opinii publicznej. Para wielokrotnie kłóciła się o swój rozwód, a była żona skoczka dolewała oliwy do ognia, mówiąc o tym, jak wyglądał na prawdę związek z członkiem polskiej reprezentacji w skokach narciarskich. Ostatnim razem, o eks małżeństwie było głośno w wakacje 2020 roku, kiedy to wyszło na jaw, że Piotr Żyła zaczął się spotykać z Marceliną Ziątek. Celebrytka nie ukrywała wściekłości i groziła mu nawet ograniczeniem względem spotykania się z ich dziećmi. Justyna Żyła i tym razem postanowiła wspomnieć o skoczku w swoich mediach społecznościowych, jednak tym razem obyło się bez kłótni i awantur. Poszło o ich wspólne dziecko, a fotografia stała się prawdziwym hitem internetu.

Fani drżą o zdrowie Dawida Kubackiego! Skoczek otrzymał specjalną wiadomość od internautki

Justyna Żyła wspomniała o skoczku narciarskim. Chodzi o ich dziecko

Mimo że rozwód Justyny i Piotra Żyłów był bardzo głośnym medialnie wydarzeniem, to można domniemywać, że para przed laty tworzyła bardzo udane małżeństwo. Tak przynajmniej wydawało się, kiedy słuchaliśmy wspólnych wystąpień małżonków w telewizji, a także słuchaliśmy ich opowieści o wspólnym rodzicielstwie. Przypomnijmy, że para doczekała się dwójki dzieci, które po rozwodzie zamieszkały ze swoją mamą. Pewnym jest, że potomstwo dla Justyny Żyły jest oczkiem w głowie, a sama celebrytka bardzo często umieszcza wspólne zdjęcia z dziećmi na swoim Instagramie. Tym razem, porównała jedną ze swoich pociech do ojca i wskazała, jak wielkie podobieństwa je łączą. Żeby zobaczyć, które dziecko jest tak bardzo podobne do Piotra Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Stoch rozłożył się na kanapie, ale tysiące zwróciły uwagę na jego kolana. Fanka zawyła z zachwytu, "ALE BESTIA" [FOTO]

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze