Kamil Stoch

i

Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Złe informacje!

Kamil Stoch nie wystartuje w PŚ Zakopane? Złe informacje w sprawie mistrza, mowa o chorobie!

2023-01-10 13:16

Kamil Stoch nie wystartuje w trakcie Pucharu Świata w Zakopanem? Jak donoszą media, legenda polskich skoków narciarskich może nie wystartować w trakcie konkursu w Polsce, a wszystko przez chorobę, z którą się zmaga. Tak złych informacji nie chciał usłyszeć chyba żaden kibic.

Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem? Polscy kibice, którzy na własne oczy widzieli poprawę formy mistrza w trakcie Turnieju Czterech Skoczni mogą być bardzo niepocieszeni najnowszymi ustaleniami mediów. Okazuje się bowiem, że multimedalista olimpijski zmaga się z grypą, która może zagrozić jego występowi w stolicy polskich Tatr. Lekarz kadry potwierdził najgorsze możliwe informacje, nie jest dobrze!

Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem? Niepokojące doniesienia w sprawie mistrza

Jak powiedział lekarz polskiej kadry, Aleksander Winiarski w rozmowie z "Interią", u Kamila Stocha wystąpiła grypa, która niezwykle go osłabiła. Wszystko miało zacząć się tuż po zakończeniu zmagań w Turnieju Czterech Skoczni.

 - Kamil zmaga się z mocną infekcją grypową, jakich wiele w tym czasie. Pierwsze symptomy choroby pojawiły się u niego w podróży z Turnieju Czterech Skoczni, a rozchorował się na dobre zaraz po powrocie z Austrii - powiedział Aleksander Winiarski,

Jak na razie, skoczek ma być bardzo osłabiony i zmagać się z problemami z temperaturą. Miejmy nadzieję, że jego stan poprawi się do zawodów w Zakopanem.

-  Zawodnik jest mocno osłabiony. Miał też wysoką temperaturę. To czas, kiedy wiele osób ma podobne objawy. Przez Europę przetacza się teraz fala zachorowań  - podsumował lekarz kadry w rozmowie z "Interią".

Sonda
Czy Kamil Stoch jest legendą skoków?
Najnowsze