Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba/SE Kamil Stoch

Stoch nie wytrzymał

Kamil Stoch nie wytrzymał podczas wywiadu. Odpalił petardę! Dziennikarz wiedział, co musiało się stać

2023-03-12 18:40

Kamil Stoch nie zaliczy niedzielnego konkursu do udanych. W Oslo zajął miejsce dopiero na koniec drugiej dziesiątki. W rozmowie z dziennikarzem "Eurosportu" Kacprem Merkiem nie gryzł się w język. Stoch odpalił prawdziwą petardę i przyznał, że chciałby... wysadzenia skoczni. W pewnym momencie po prostu zabrakło mu słów.

Kamil Stoch miał prawo być rozgoryczonym po konkursie na Oslo-Holmenkollen. Lider polskiej drużyny zajął 19. miejsce, choć jak sam przyznawał druga próba była w jego wykonaniu naprawdę dobra. W ostrych słowach odniósł się do całej sytuacji z warunkami, w których został wypuszczony. Dziennikarz Kacper Merk, który rozmawiał z nim na antenie "Eurosportu" wiedział, jaki będzie finał całej sytuacji.

Kubacki trzeci w niedzielę w Oslo! Słaby drugi skok Stocha, przyzwoity konkurs Pawła Wąska

Rozgoryczony Kamil Stoch: Tę skocznię powinno się wysadzić!

Skoczek nie ukrywał żalu do tego, w jakich warunkach został puszczony. Choć skok miał być zdecydowanie lepszy niż w I serii, został "zabity" przez mocny wiatr.

- Uważam, że to jest nie fair. Nie powinno się tak robić. A... Zresztą nieważne - mówił wyraźnie rozgoryczony Kamil Stoch.

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

Po kolejnym pytaniu dziennikarza skoczek nie wytrzymał. - Ta skocznia jest tragiczna, powinno się ją wysadzić w powietrze i chętnie dołożę się do materiałów wybuchowych. Czułem, że zasłużyłem na więcej niż 19. miejsce. Jestem zawiedziony. Nie pierwszy i nie ostatni. Mam nadzieję, że ostatni raz tutaj... - przyznał Stoch.

Komentarz Kacpra Merka był krótki. - Wszystkie portale będą Cię teraz cytowały - przyznał z uśmiechem.

Wyniki niedzielnego konkursu Raw Air

Po bardzo dobrym skoku w drugiej serii z siódmego miejsca na trzecie awansował Dawid Kubacki. Polak przegrał o tylko 0,1 punktu z drugim Anże Laniskiem. Konkurs wygrał Stefan Kraft, lider Raw Air.

Najnowsze