Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Mamy zdjęcie!

Kamil Stoch pokazał jak skacze. Zrobił to w samych majtkach, ma gorący apel do kibiców

2022-08-05 17:02

Kamil Stoch postanowił zaskoczyć swoich kibiców. Multimedalista olimpijski pokazał, jak skacze przed sezonem - i co ciekawe, robi to nie tylko na skoczni narciarskiej. Tym razem, swoje skoki Stoch pokazał w dość ciekawej konfiguracji, występując wyłącznie w majkach. Pod zdjęciem prezentującym sportowca znalazł się gorący apel do kibiców z przestrogą!

Kamil Stoch postanowił zaskoczyć swoich fanów. Reprezentant Polski, który obecnie pracuje nad formą przed nachodzącymi wyzwaniami w Pucharze Świata w sezonie 2022/2023 postanowił pokazać, jak skacze. Co ciekawe, nie zrobił tego na skoczni narciarskiej, a w majtkach. Mimo dobrego humoru, sportowiec zaapelował do miłośników i przekazał im gorący apel, aby nie próbowali robić tego co on w warunkach domowych.

Kamil Stoch szykuje się do sezonu. Praca wre, a humor dopisuje! 

Mimo że skoczek narciarski ma już swoje lata, to ani myśli o tym, aby skończyć sportową karierę. Stoch bierze aktywny udział w przygotowaniach reprezentacji Polski, o czym świadczą jego publikcje na mediach społecznościowych. Wydaje się, że w kadrze panuje naprawdę błoga atmosfera, a sami reprezentanci nie mogą doczekać się tego, żeby pojawić się na zawodach Pucharu Świata i udowodnić swoją sportową klasę. Tym razem, Kamil Stoch zamieścił na swoim Instagramie dość ciekawym nagranie, pokazujące go w momencie skoku w samych majtkach. Sam sportowiec apeluje jednak, aby nie robić tego w domu! 

Kamil Stoch skacze w majtkach. Musiał to pokazać

Na najnowszym nagraniu Kamila Stocha na Instagramie widzimy, że sportowiec reprezentacji Polski skacze do wody w trakcie przygotowań z innymi członkami reprezentacji Polski. Mimo że skoczek ma wielki talent w akrobacjach powietrznych, to mówi, że woli skakać na skoczni. Zaapelował także, aby jego skoków nie powtarzać w domu

- Nie róbcie tego w domu - napisał Kamil Stoch na swoich mediach społecznościowych.

Kamil Stoch

i

Autor: instagram.com/kamilstoch
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze