Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba / SE Kamil Stoch

Kamil Stoch przekazał fanom świetną nowinę! Wielkie święto, ogłosił to z uśmiechem na twarzy

2021-08-31 14:52

Skoczkowie przygotowują się do bardzo ważnego sezonu! Już w lutym 2022 roku odbędą się Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Kamil Stoch i spółka powalczą o medale w skokach narciarskich. Treningi już się rozpoczęły. Stoch przekazał fanom znakomitą nowinę. Na twarzy pojawił się szeroki uśmiech. To będzie prawdziwe święto! Gwiazdor kadry zaprosił na nie wszystkich chętnych.

Kamil Stoch powalczy w nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich o kolejne medale. Nasz lider kadry skoków rozpoczął już przygotowania do zimowego sezonu, ale w jego głowie nie brakuje też innych myśli. Ostatnio przekazał ważne ogłoszenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Twarz uśmiechała mu się od ucha do ucha. Chodziło o najmłodszych i zbliżające się zawody o Puchar Tatr. Adepci skoków będą rywalizować o prestiżowy puchar.

Stoch zaprasza na Puchar Tatr

- Cześć wszystkim. Zakończyliśmy właśnie trening na tych oto właśnie skoczniach w Zakopanem. Z tego miejsce pragnę nadać pewne ogłoszenie. Już w najbliższy weekend odbędą się zawody Pucharu Tatr dla najmłodszych skoczków i skoczkiń - powiedział nasz mistrz olimpijski z Soczi i Pjongczangu.

Niezaproszony gość na imprezie urodzinowej Lewandowskiego! Zrobił sobie zdjęcie z Robertem i powiedział jak było

Kamil Stoch nie ukrywa, że ma nadzieję, że będzie ładna pogoda i zaprasza na skocznię wszystkich fanów, by dopingować młodych adeptów tej dyscypliny. Kto wie? Może to dobra okazja, by zobaczyć przyszłego Kamila Stocha lub nowego Adama Małysza? - Zapraszam wszystkich chcących wziąć udział w tych zawodach do zgłaszania się, a tych, którzy chca pooglądać i pokibicować młodym zawodnikom też zapraszam. Mam nadzieję, ze pogoda dopisze i będzie superdzień - dodaje Stoch.

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika
Najnowsze