Kamil Stoch

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Kamil Stoch

długo z tym zwlekał

Kamil Stoch ukrywał to do samego końca! Dopiero teraz zdecydował się to ogłosić, lider polskich skoczków długo zwlekał

2023-08-14 9:37

Kibice skoków narciarskich z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie kolejnego sezonu Pucharu Świata. Zanim jednak do tego dojdzie, skoczkowie rywalizować będą jeszcze w cyklu Letniego Grand Prix. Po zawodach w Szczyrku, zawodnicy reprezentacji Polski znaleźli jeszcze trochę czasu dla siebie i swoich rodzin, aby wybrać się na wakacje. Nagle Kamil Stoch postanowił poinformować o czymś swoich fanów.

Wielu kibiców śledzących z zapartym tchem kolejne konkursy skoków narciarskich nie wyobraża sobie kadry reprezentacji Polski m.in. bez Kamila Stocha w jej składzie, a kolejne wpisy jednego z liderów biało-czerwonych niezmiennie wywołują ogromne poruszenie. Nie inaczej było tym razem, kiedy jeden z podopiecznych trenera Thomasa Thurnbichlera postanowił podzielić się informacjami na temat swoich tegorocznych wakacji, z czym długo zwlekał.

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

Kamil Stoch długo zwlekał z tą informacją. Ukrywał to do samego końca. Dopiero teraz ogłosił to fanom

Najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie, do których niewątpliwie zalicza się Kamil Stoch nie mogą narzekać na brak pieniędzy i mogłoby się wydawać, że mogą pozwolić sobie na naprawdę drogi i luksusowy wypoczynek w trakcie sezonu urlopowego. Jeden z liderów polskich skoczków postanowił jednak w tym roku pozostać w Polsce i skupić się na odkrywaniu pięknych i malowniczych miejsc w północnej części kraju.

Kamil Stoch ukrywał to do samego końca! Dopiero teraz zdecydował się to ogłosić, lider polskich skoczków długo zwlekał

Urlop w domu to nie urlop, tym bardziej że Podhale pęka w szwach. Na szczęście w Polsce jest mnóstwo zakątków do odkrycia. W tym roku padło na Suwalszczyznę: sielskie klimaty, kanapki z zerwanymi pomidorami, żurawie w locie, pyszne jedzonko i doborowe towarzystwo. Baterie naładowane, jutro można zasuwać na siłkę. Byle nie na wagę... - napisał na Instagramie Kamil Stoch dzieląc się swoimi zdjęciami z wakacji z żoną, jednakże zdradzając miejsce swojego wypoczynku dopiero, gdy ten dobiegł końca. 

Dawid Kubacki złotym medalistą Igrzysk Europejskich
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze