Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: SE Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Taki majątek ma Kamil Stoch. Zarabia POTĘŻNE pieniądze i wybudował ogromny pałac, który powala na kolana!

2021-04-10 12:26

Kamil Stoch dzięki swojemu wielkiemu talentowi w skokach narciarskich może liczyć na potężne zarobki. Dzięki nim majątek sportowca cały czas się powiększa. Kamil Stoch i jego ukochana żona Ewa Bilan-Stoch raczej nie muszą martwić się o przyszłość. Już teraz oprócz oszczędności ich majątek wzbogaca także ogromny dom i samochody. Wiadomo też ile zarabia Kamil Stoch na swoich sportowych występach, a to przecież nie wszystkie wpływy!

Kamil Stoch majątek. Majątek Kamila Stocha robi wrażenie chyba na wszystkich. Skoczek narciarski dzięki swoim świetnym występom przez lata może liczyć na stałe, świetne zarobki. Ile zarabia Kamil Stoch na skoczni? Tego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć. Pewne jest, że sportowiec potrafi odpowiednio pożytkować pieniądze. Kamil Stoch nie wydaje swoich zarobków bez większego powodu. Najważniejsze dla skoczka jest bezpieczeństwo rodziny, którą tworzy z piękną żoną Ewą Bilan-Stoch. Z tego powodu Kamil Stoch wybudował ogromnych rozmiarów dom pod Zakopanem. W Zębie stanął prawdziwy pałac, w którym nasz mistrz skoków może odpoczywać w przerwie między sezonami. Posiadłość robi wielkie wrażenie i pokazuje, że Kamil Stoch przywiązuje wielką uwagę do szczegółów.

Zobacz: To nowa droga życia Karoliny Małysz! Córka Adama Małysza zdobywa wykształcenie, które gwarantuje sukces

Kamil Stoch do swojego majątku może doliczyć także samochody. Skoczek narciarski lubi komfortowo podróżować i z tego powodu ma też auta, które to zapewniają. Jego zarobki pozwalają na utrzymywanie ich w perfekcyjnym stanie. Kibice mogą być jednak zgodni, że swoimi wielkimi zasługami Kamil Stoch zasłużył na wszystko, co dzisiaj posiada.

Sprawdź: Andrzej Gołota miał straszliwy wypadek. Zderzył się z ciężarówką, zginął jego przyjaciel. Niewyobrażalna trauma

Sonda
Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii skoków?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze