Tak mieszka Kamil Stoch. Ogromny dom wygląda jak pałac, jest czego zazdrościć!

2021-04-08 12:43 Damian Okła
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Przez lata swojej wspaniałej kariery Kamil Stoch zapracował na to, aby wybudować dom marzeń. Trzykrotny mistrz olimpijski mieszka obecnie jak na króla przystało i jego pałac wygląda zdumiewająco. Stoch rzecz jasna nie zdecydował się na opuszczenie swojego rodzinnego Zębu, bo jak przyznawał w wielu wywiadach, czuje się związany ze swoim regionem. Dzięki temu mieszkańcy niewielkiej miejscowości mogą podziwiać piękny dom skoczka.

Kamil Stoch bezsprzecznie zasługuje na miano legendy skoków narciarskich. Reprezentant Polski ma na swoim koncie mnóstwo ważnych tytułów z trzema złotymi medalami olimpijskimi na czele. Wiele wskazuje na to, że mistrz z Zębu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i wciąż chce zachwycać kibiców. Wszelkie tytuły i nagrody pozwoliły mu na zarobienie sporych pieniędzy. A to z kolei przełożyło się na możliwość wybudowania domu, o którym Stoch zapewne marzył. Od pewnego czasu mieszkańcy Zębu, rodzinnej miejscowości skoczka, oraz turyści mogą podziwiać piękny pałac. Budowa domu trzykrotnego mistrza olimpijskiego trwała dość sporo, ale efekty są oszałamiające. Stoch nigdy nie ukrywał, że w jego żyłach płynie góralska krew, co również widać po jego "czterech kątach". Dom skoczka jest wybudowany w stylu góralskim.

Aż ciężko uwierzyć, jak Kamil Stoch ZNOKAUTOWAŁ rywali. Miażdżąca przewaga mistrza. Totalna dominacja

Wielkość nieruchomości reprezentanta Polski może robić ogromne wrażenie. Sam Stoch lubi chwalić się w mediach społecznościowych pracami związanymi z dbaniem o okolice jego posiadłości. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć, że wokół posiadłości jest dość dużo zielonego terenu. Choć Stoch sporą część roku spędza w podróżach, na pewno miło mu wrócić do swojego pałacu po ciężkim sezonie. Zdjęcia domu Stocha zobaczycie w galerii poniżej.

Ujawniono dlaczego Kamil Stoch ożenił się jako 23-latek. Poruszające wyznanie o Ewie Bilan-Stoch. Intymne szczegóły

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze