Karolina Małysz ma nową pracę setki kilometrów od domu i rodziców. Córka Adama Małysza strasznie HARUJE

2021-04-14 22:23 jwa
Karolina Małysz
Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz, jako córka legendarnego sportowca, mogłaby zapewne żyć dzięki popularności, jaką cieszy się w naszym kraju. Córka Adama Małysza jest jednak osobą niezwykle ambitną i udowodniła to znowu. Tym razem Karolina Małysz zdecydowała się na podjęcie nowej pracy. Wyjechała daleko od domu i znosi trudne, fizyczne zajęcie. Jednak to, co dostaje za wykonane obowiązki, z pewnością wynagradza harówkę w pocie i znoju. Ambicja córki Adama i Izabeli Małyszów jest godna podziwu!

Karolina Małysz to osoba, której ambicji nie można odmówić! Córka Adama Małysza nigdy nie chciała grzać się w blasku sławnego taty i pracuje na własne nazwisko. Coraz popularniejsza w naszym kraju Karolina Małysz od jakiegoś czasu zdobywa wykształcenie na renomowanym Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nie chce jednak wciąż być na utrzymaniu rodziców. Z tego powodu podjęła bardzo odważną decyzję. Wraz z ukochanym narzeczonym spakowała walizki i wyjechała do pracy setki kilometrów od domu. Przeżyciami podzieliła się na Instagramie i trzeba przyznać, że praca fizyczna nie należy do najłatwiejszych. Mimo tego jednak, Karolina Małysz pozostaje w dobrym humorze, co widać po kolejnych wpisach na portalu społecznościowym. Więcej o nowej pracy córki Adama Małysza dowiecie się z poniższej galerii zdjęć.

Sprawdź: Ewa Bilan-Stoch musiała przejść aż trzy operacje, ale dalej cierpi. W nocy ma bolesne sny

Karolina Małysz postanowiła na Instagramie uciąć spekulacje po pierwszym zdjęciu, jakie wrzuciła z miejsca swojej pracy. Niektórzy pomyśleli, że udała się za granicę, by wypocząć. To zupełnie nie tak, bo ciężko pracuje na miejscu. Za to po godzinach może liczyć na wyjątkowe wynagrodzenie za godziny ciężkiej harówki!

Zobacz: Mąż Justyny Kowalczyk dał jej wyjątkowy prezent. O takich okazjach często się zapomina

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze