Mąż Justyny Kowalczyk dał jej wyjątkowy prezent. O takich okazjach często się zapomina

2021-04-14 16:15 Mateusz Sobiecki
Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk-Tekieli

Czasem nawet najmniejszy gest potrafi wywołać wielki uśmiech na twarzy obdarowanego. Dzięki minimalnemu podarkowi można niezwykle zaplusować. Przekonał się o tym mąż polskiej narciarki, Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli pamiętał o często zapominanej okazji. To wywołało u niej wielką radość. Wszystkich postanowiła się pochwalić za pośrednictwem Twittera. Tam spłynęły dla niej kolejne życzenia!

Justyna Kowalczyk to legenda polskiego sportu. Wybitna biegaczka narciarska w zeszłym roku wyszła za mąż za Kacpra Tekieliego. - Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli - napisała w pewien piątkowy wrześniowy wieczór Justyna Kowalczyk. Mistrzyni olimpijska czerpie z życia pełnymi garściami, aktywnie spędzając czas ze swoim ukochanym. Ten ostatnio miał okazję mocno zaplusować. Ukochany sportsmenki pamiętał o często zapomnianym święcie. Skromny prezent okazał się jednak znakomicie trafionym. Od razu wywołał szeroki uśmiech na twarzy Kowalczyk. Ta nie mogła się nie pochwalić podarkiem na Twitterze. Zrobiła to za pośrednictwem pięknego zdjęcia. Zobacz je w galerii poniżej!

OKROPNA KRAKSA na mecie kolarskiego wyścigu! Banda strącona jak zapałka [WIDEO]

Biegaczka narciarska przeszła też do historii nie tylko polskiego, ale i światowego sportu. W swoim dorobku ma pięć medali Igrzysk Olimpijskich, w tym dwa złote. Jest dwukrotną mistrzynią świata i czterokrotną zdobywczynią Kryształowej Kuli. Cztery razy wygrywała też w Tour de Ski.

Wyjątkowa cecha łączy Krzysztofa Ibisza i Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV. Wzbudza powszechną zazdrość

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze