Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz

Karolina Małysz przekazała ważną wiadomość! To wiele zmieni w życiu młodego małżeństwa

2022-03-13 15:50

Karolina Małysz we wrześniu 2021 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Kamila Czyża. Córka Adama Małysza nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi podróże po różnych zakątkach świata i jej mąż dzieli z nią tę pasję. Teraz Karolina Małysz wraz z mężem postanowili zrobić kolejny krok w realizowaniu swoich zainteresowań, o czym poinformowali na Instagramie.

O ślubie Karoliny Małysz z Kamilem Czyżem mówiło się od dłuższego czasu. Wiadomo było, że para planuje się pobrać, ale pandemia sprawiła, że plany te zostały odłożone w czasie. Ostatecznie na początku września 2021 roku doszło do zaślubin i hucznego wesela, które szeroko opisywaliśmy na naszym portalu. Nie jest żadną tajemnicą, że rodzina Małyszów bardzo lubi podróże i nie inaczej jest w przypadku męża Karoliny. Córka „Orła z Wisły” już wcześniej chętnie dzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami z wypadów w różne zakątki świata. Teraz postanowiła wraz ze swoim partnerem zrobić kolejny krok, co ogłosiła na nowym profilu na Instagramie.

Polski skoczek kończy sezon zwycięstwem. Sukces Andrzeja Stękały w Zakopanem

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Adama Małysza w Tańcu z Gwiazdami?

Karolina Małysz realizuje wraz z mężem wielką pasję

Młode małżeństwo postanowiła uruchomić na Instagramie nowy profil „Czyżby podróż?”. Nazwa profilu to mała gra słowna nawiązująca do nazwiska małżonków (córka Adama Małysza oficjalnie nosi dwuczłonowe nazwisko Małysz-Czyż). Jak możemy przeczytać w pierwszym opublikowanym poście, profil ten będzie w całości poświęcony podróżom pary. – Cześć! Tu Karolina i Kamil. Chcielibyśmy Was zaprosić do pozostania z nami na dłużej! Ten profil będzie w całości poświęcony naszym podróżom – czytamy. Ale to nie wszystko.

Wielka nowinka w skokach już zakazana! Część zawodników będzie musiała wrócić do "starego" sprzętu

Karolina Małysz i jej mąż chcą również wspierać innych, którzy lubią podróżować i z miejsc, w których się znajdą, będą przygotowywać podpowiedzi oraz ciekawostki, które mogą pomóc lub zachęcić do odwiedzin danego miejsca. – Pokażemy Wam piękne miejsca, przekażemy trochę ciekawostek i informacji praktycznych – napisali Karolina i Kamil, dla których uruchomienie takiego profilu może być sporym wyzwaniem, gdyż trzeba zdobyć fanów i utrzymać ich przekazując najistotniejsze i najciekawsze informacje z miejsc, w których się znajdą. Życzymy powodzenia!

HMŚ w Belgradzie: Iga Baumgart-Witan wyjeżdża zdobywać medale. W Polsce musi zostawić swojego ukochanego Carlosa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze