Polscy skoczkowie, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Polscy skoczkowie, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

gdzie oglądać?

Kibice skoków mogą przeżyć szok! Nie obejrzą ich ani w TVP, ani w TVN. Sprawdź, gdzie je zobaczysz

2022-12-09 7:09

W najbliższy weekend skoczkowie rywalizować będą na skoczni w Titisee-Neustadt, jednak oprócz dwóch konkursów indywidualnych, które odbędą się w piątek i w niedzielę, zawodnicy wezmą udział również w zawodach mieszanych. Sobotnie zmagania nie będą jednak transmitowane ani przez TVP, ani przez TVN. Sprawdźcie zatem, gdzie oglądać skoki w sobotę!

W obecnym sezonie Pucharu Świata 2022/23, najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie mieli już okazję rywalizować w Wiśle oraz Ruce. Teraz przyszedł czas na kolejne zmagania, tym razem na niemieckiej skoczni Titisee-Neustadt. Organizatorzy na najbliższy weekend 9-11 grudnia przygotowali jednak nie dwa, a trzy konkursy. W piątek i niedzielę, panowie rywalizować będą w dwóch konkursach indywidualnych, natomiast w niedzielę mierzyć się będą panie. Dodatkowe emocje czekają nas jednak w sobotę, podczas konkursu mieszanego.  Te jednak nie będą transmitowane ani w TVP, ani na antenie TVN-u.

Sobotnie skoki nie będą transmitowane ani w TVP, ani w TVN-ie! Gdzie oglądać skoki w sobotę?

Podobnie, jak w przypadku piątkowych skoków na skoczni w Titisee-Neustadt, zawody rozgrywane będą rano. Na godzinę 10:30 w sobotę 10 grudnia zaplanowano serię próbną, natomiast start zawodów mieszanych ma odbyć się o godzinie 11:45. Zmagania "miksta" nie będą jednak transmitowane na otwartym kanale TNV-u, który od zeszłego sezonu ma prawa do transmisji skoków.

Kibice skoków mogą przeżyć szok! Nie obejrzą ich ani w TVP, ani w TVN. Sprawdź, gdzie je zobaczysz

Kibice skoków narciarskich, sobotnie zmagania w Titisee-Neustadt mogą śledzić m.in. w internecie, w "playerze". Transmisja na żywo w telewizji prowadzona będzie z kolei na kanale Metro, a także na Eurosporcie 1, podobnie jak wszystkie inne zawody skoków narciarskich w ostatnim czasie. 

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze