Finałowe starcie. 42. sezon pucharu świata w skokach Kamil Stoch

i

Autor: Jan Woitas/dpa via AP SKOKI dzisiaj w TV GDZIE OBEJRZEĆ SKOKI dzisiaj Transmisja TV NA ŻYWO 20 listopada sobota PŚ Niżny Tagił Na jakim programie SKOKI PŚ Niżny Tagił STREAM ONLINE LIVE 20.11

Koszmar Polaków na skoczki w Ruce! Kamil Stoch i Dawid Kubacki za burtą, nieprawdopodobny scenariusz

2021-11-28 17:11

Nie tak polscy skoczkowie wyobrażali sobie niedzielny konkurs na Rukatunturi w Ruce. Znów na fińskim obiekcie w drugiej serii konkursowej zobaczymy dwóch podopiecznych Michala Doleżala, ale w tym duecie próżno szukać Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Nasi mistrzowie niedzielne zawody skończyli już na pierwszych skokach i to na bardzo dalekich miejscach.

Dla Dawida Kubackiego to drugi konkurs w Ruce bez zdobyczy punktowej. Niedzielne skakanie na Rukatunturi zakończył na 44. miejscu. Niewiele lepsi byli od niego Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł. Kolejno 41. i 42. miejsce. Skokiem na odległość 140,5 metra błysnął Piotr Żyła. Ta próba dała mu 9. miejsce po pierwszej serii. Drugim Polakiem, który załapał się do finałowej trzydziestki jest Jakub Wolny (28. miejsce).

Pech Dawida Kubackiego! Spełnił się czarny scenariusz, tego nikt sobie nie wyobrażał

- Idąc na wywiad, zastanawiałem się co powiedzieć. Pierwszy skok był oddany za wcześnie. Psikus. Drugi wydawał się dobry, był odrobinę przeciągnięty - mówił rozgoryczony przed kamerami Eurosportu Stoch. - Z jednej strony fajnie, że wracamy do domu, ale z drugiej niesmak pozostaje. Nie mamy za bardzo kiedy i gdzie przepracować błędów, a z drugiej strony nie czuję, żebym je popełniał. Pytanie: dlaczego to nie leci - rzucił Stoch.

Kamil Stoch przekonał się, jacy naprawdę są jego fani. Wystarczyło jedno zdjęcie skoczka, żeby wywołać prawdziwą lawinę

Sebastian Szczęsny o kulisach transferu z TVP do TVN: kosztowało to kilka nieprzespanych nocy
Najnowsze