Dawid Kubacki, Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki, Kamil Stoch

zaskakujące odpowiedzi

Kubacki i Stoch odpowiedzieli Idze Świątek! Zaskakująca rada, takiej reakcji polskich skoczków nie mogła się spodziewać

2023-01-20 11:52

Po piątkowych zawodach w japońskim Sapporo, Dawid Kubacki i Kamil Stoch mieli sporo powodów do zadowolenia, co przełożyło się również na ich dobry humor. Korzystając z tego faktu, dziennikarz "Eurosportu" przytoczył skoczkom słowa Igi Świątek o skokach narciarskich, w których nasza tenisistka wyznała, że nie do końca ogarnia tę dyscyplinę. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Piątkowy poranek był dla polskich kibiców sportów bez dwóch zdań udany. Najpierw Iga Świątek błyskawicznie rozprawiła się z Cristiną Bucsą 6:0, 6:1 w III rundzie Australian Open, a później Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęli kolejno drugie i czwarte miejsce podczas piątkowych zmagań na skoczni w Sapporo, chociaż lider Pucharu Świata miał szasnę na wygraną, gdyby znów nie został skrzywdzony. Pomimo tego polscy skoczkowie w dobrych humorach pojawili się przed kamerą "Eurosportu", gdzie dziennikarz Kacper Merk przytoczył im słowa polskiej tenisistki o skokach narciarskich. 

Zaskakująca odpowiedź Kubackiego i Stocha na słowa Igi Świątek. Cenna rada dla polskiej tenisistki

Zawodniczka z Raszyna nie ukrywała, że chociaż zawsze kibicuje wszystkim polskim sportowcom, to w zasadzi nie jest w temacie, jeśli chodzi o skoki narciarskie oraz panujące tutaj zasady. Dawid Kubacki i Kamil Stoch postanowili zatem odpowiedzieć Idze na swój sposób. - To jest nieważne jak. Ważne, żeby na sam dół. Z tymi przelicznikami to jest trochę gorzej, dlatego na początek proponuję pooglądać na VHS... Ale zachęcam też do oglądania współczesnych skoków. - stwierdził Dawid Kubacki, dając najlepszej rakiecie na świecie małą radę. 

Kubacki i Stoch odpowiedzieli Idze Świątek! Zaskakująca rada, takiej reakcji polskich skoczków nie mogła się spodziewać

O krok dalej poszedł za to skoczek z Zębu, który postanowił w humorystyczny sposób odnieść się do wypowiedzi Igi Świątek. - W sumie ja sam nie ogarniam. Ja mam tylko zapiąć narty i jechać. Później na dole mi pokazują, który jestem - wypalił z uśmiechem na ustach Kamil Stoch w rozmowie z "Eurosportem" po skokach w Sapporo. 

Zobaczcie, jak Iga Świątek wypoczywała na Karaibach, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany