Kwalifikacje Rasnov TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie STREAM ONLINE LIVE. Skoki DZISIAJ. Gdzie oglądać kwalifikacje w Rasnov w TV na jakim programie

2020-02-20 5:32 DaO
Dawid Kubacki
Autor: AP Dawid Kubacki

Kwalifikacje Rasnov TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie DZISIAJ Rasnov STREAM ONLINE. O której godzinie kwalifikacje w Rasnovie? Skoki DZISIAJ gdzie oglądać w TV? Kwalifikacje Rasnov LIVE STREAM ONLINE. Po emocjami związanymi z lotami narciarskimi, skoczkowie wrócą na dużo mniejszy obiekt. Po raz pierwszy w historii Pucharu Świata konkurs odbędzie się w Rumunii. Zawodników ugości Rasnov. Kwalifikacje Rasnov TV TRANSMISJA, gdzie oglądać kwalifikacje w Rasnovie STREAM ONLINE.

Kwalifikacje Rasnov TRANSMISJA TV. Skoki narciarskie dzisiaj STREAM ONLINE LIVE

Po minionym weekendzie na mamucie w Kulm polscy kibice skoków narciarskich mogą mieć mieszane uczucia. W sobotę biało-czerwoni zaprezentowali się wręcz rewelacyjnie, bo aż trójka z nich znalazła się w czołowej dziesiątce, a konkurs wygrał Piotr Żyła. Niedziela natomiast była wręcz fatalna. Największą wpadkę zaliczył Dawid Kubacki. Najwyżej sklasyfikowany z polskich skoczków w Pucharze Świata nie zdołał zakwalifikować się do drugiej serii i nie zdobył ani jednego punktu. Stracił przez to dystans do czołówki. Kubacki traci obecnie do Stefana Krafta 288 punktów, a do zakończenia sezonu zostało osiem konkursów. Tak spora strata każe porzucić nadzieje na to, że Kryształowa Kula wróci do Polski.

Skoki narciarskie: kwalifikacje w Rasnovie TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać kwalifikacje w Rasnovie w INTERNECIE?

Biało-czerwoni część strat będą mogli odrobić w najbliższych dniach. Skoczkowie przeniosą się do Rumunii, a konkretnie Rasnova. Miejscowość ta po raz pierwszy w historii będzie gościć konkursy Pucharu Świata. Wcześniej zawodnicy na Trambulina Valea Carbunarii mogli rywalizować podczas Letniego Grand Prix. Zawody w Rumunii odpuści jednak kilku skoczków z czołówki. W Rasnovie nie zobaczymy między innymi Ryoyu Kobayashiego, Timi Zajc, czy Robert Johansson. Polacy do Rumunii pojada natomiast w najmocniejszym możliwym składzie.

Kwalifikacje w Rasnovie odbędą się 20 lutego. TRANSMISJA z kwalifikacji w Rasnovie TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport. Kwalifikacje Rasnov STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 12:20. Relacja z kwalifikacji w Rasnovie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Najnowsze