Letnie MP w skokach narciarskich Gdzie TRANSMISJE Skoki na igelicie TV RELACJE NA ŻYWO Gdzie oglądać skoki w Szczyrku?

2020-10-17 15:51 dch
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Letnie MP w skokach narciarskich Gdzie TRANSMISJE Skoki na igelicie TV. Mistrzostwa Polski na igelicie w Szczyrku RELACJE NA ŻYWO Gdzie oglądać Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich na igelicie 17-18.10? Przed nami letnie mistrzostwa Polski w skokach narciarskich! Niestety, na obiekcie w Szczyrku nie zobaczymy jednego z faworytów do złotego medalu, Kamila Stocha. Lider naszej kadry jest chory, a to otwiera szanse na medal dla innych zawodników. Kto stanie na najwyższym stopniu podium? Letnie MP w skokach - gdzie oglądać?

Letnie MP w skokach narciarskich - gdzie oglądać? Skoki 17/18.10 TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE.

Choć lato już minęło, wczesną jesienią odbędą się letnie mistrzostwa kraju w skokach narciarskich i w kombinacji norweskiej. Na igelicie skoczni Skalite w Szczyrku (K95) spotka się cała krajowa czołówka. Tytułu z ubiegłego roku bronią Piotr Żyła (WSS Wisła), zespół AZS Zakopane z Maciejem Kotem, Kinga Rajda (Sokół Szczyrk). W kombinacji tytułu nie broni Adam Cieślar, który zakończył czynną karierę. Z ubiegłorocznego czempionatu w pamięci został skok Piotra Żyły na imponującą odległość 111 m, ale podparty przy lądowaniu. Na tyle jednak długi, ze pozwolił wiślaninowi zachować pół punktu przewagi nad Kamilem Stochem.

W tym roku Kamil Stoch o medal nie powalczy. Jak informuje Sport.tvp.pl, lider kadry skoczków nie pojawi się na skoczni. Dlaczego? Jest to spowodowane problemami zdrowotnymi naszego mistrza. - Niestety, jestem przeziębiony. Pogoda jest kiepska, więc podjęliśmy decyzję o pozostaniu w domu. Niedziela też odpada. Szkoda, bo bardzo chciałem w końcu wystartować w jakichś zawodach - mówił w rozmowie z portalem Skijumping.pl.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Szczyrku?

TRANSMISJE z dwóch najważniejszych konkursów mistrzostw Polski w skokach narciarskich przeprowadzi kanał TVP Sport. SOBOTA, 17.10 godz. 20.00 konkurs ind. mężczyzn. NIEDZIELA 18.10, godz. 10.55 konkurs druż. mężczyzn

Najnowsze