Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

rozpiera ją duma

Marcelina Ziętek nie mogła się powstrzymać. Zrobiła to tuż po sukcesie Piotra Żyły, wzruszające słowa ukochanej skoczka

2023-02-25 20:15

Piotr Żyła właśnie wywalczył złoty medal mistrzostw świata w skokach narciarskich, a właściwie to obronił mistrzostwo, bo dwa lata temu również był najlepszy na skoczni normalnej. Od razu w stronę skoczka posypały się gratulacje i oczywiście nie mogło zabraknąć tych od jego ukochanej, Marceliny Ziętek.

Piotr Żyła niespodziewanie wyłania się jako jeden z najlepszych polskich zawodników w historii mistrzostw świata. Oczywiście najlepszym z nich jest Adam Małysz, który sięgnął po złoto mistrzostw świata aż 4-krotnie i za każdym razem w zawodach indywidualnych! W tym momencie Piotr Żyła ma już 3 złote medale, czyli o jeden więcej niż Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Nic dziwnego, że gratulacje dla Polaka płyną z każdej strony. Nie mogło też zabraknąć reakcji Marceliny Ziętek, ukochanej polskiego skoczka.

Marcelina Ziętek reaguje na sukces ukochanego

Przez pewien czas związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek nie był jawny, a oboje wodzili fanów i media za nos. W końcu jednak para postanowiła „wyjść z cienia” i już oficjalnie przyznać, że są razem. Sporo młodsza od swojego partnera aktorka i modelka chętnie wspiera ukochanego, gdy ten rywalizuje w Pucharze Świata i innych zawodach.

Oczywiście, nie mogła przegapić walki Piotra Żyły o medal mistrzostw świata w Planicy. Ostatecznie Żyła zdołał obronić mistrzostwo na skoczni normalnej i wręcz popłakał się ze wzruszenia. Wzruszona była również Marcelina Ziętek, która w relacji na Instagramie udostępniła swoje zdjęcie z podpisem: „Ale jestem dumna Kochanie”.

Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram Marcelina Ziętek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze