Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Gorące nagranie!

Marcelina Ziętek pręży się w staniku w ostrym nagraniu! Ukochana Piotra Żyły ma czym czarować!

2022-07-28 12:15

Marcelina Ziętek po raz kolejny postanowiła zaszokować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich - Piotra Żyły, opublikowała niezwykle odważne nagranie, na którym to pręży swoje ciało w czarnym staniku. Kiedy to zobaczycie, opadnie wam szczęka. Marcelina Ziętek zaprezentowała naprawdę odważne pozy.

Marcelina Ziętek po raz kolejny zszokowała na swoich mediach społecznościowych. Młoda aktorka, która prywatnie jest w związku z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą, postanowiła zamieścić niezwykle pikantne nagranie, na którym pręży ciało w czarnym staniku. Gdy na to patrzymy, wprost nie możemy uwierzyć. Piotr Żyła ma wielkie szczęście, będąc związany z taką pięknością!

Obrzydliwe sceny w trakcie eliminacji Ligi Mistrzów. Grali przeciwko ukraińskiemu klubowi, zaczęli klaskać Putinowi

Marcelina Ziętek szokuje na mediach społecznościowych. Odważne pozy to jej specjalność

Nie da się ukryć, że o Marcelinie Ziętek wciąż jest głośno i artystka robi wszystko, aby jej widownia regularnie była elektryzowana przez bardzo mocne i wzbudzające kontrowersje zdjęcia. Aktorka, znana z występowania w jednym z seriali telewizji TVN, bowiem bardzo uwielbia pokazywać swoje ciało i robi to w niezwykle odważnych pozach, prężąc swe wdzięki chociażby w skąpych strojach kąpielowych. Tym razem, ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich - Piotra Żyły, pokazała wyjątkowo mocne nagranie na którym pręży wdzięki w czarnym staniku.

Ostry atak kibiców na Cristiano Ronaldo! Wytoczyli najcięższe działa, padły niezwykle gorzkie słowa

Aby zobaczyć zdjęcia Marceliny Ziętek w bikini, przejdź do galerii poniżej.

Ziętek pręży ciało w czarnym bikini. Nagranie znalazło się w internecie

Na swojej najnowszej publikacji w mediach społecznościowych, Marcelina Ziętek zamieściła bardzo mocne nagranie, na którym pręży wdzięki w czarnym staniku, onieśmielając swoją wielką urodą. Wiele wskazuje na to, że w przyszłości będziemy świadkami równie podobnych publikacji, zważywszy na fakt, że aktorka wprost uwielbia eksponować swoje wdzięki.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Piotr Żyła zadzwoni do SIARY?! Chce złożyć PROTEST
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze