Fenerbahce Stambuł

i

Autor: screen/twitter.com/ Batu Bozkürk

Mamy wideo!

Obrzydliwe sceny w trakcie eliminacji Ligi Mistrzów. Grali przeciwko ukraińskiemu klubowi, zaczęli klaskać Putinowi

2022-07-28 8:58

Dynamo Kijów awansowało do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, jednak to, co spotkało ukraińską drużynę w trakcie spotkania przeciwko Fenerbahce, odbiera mowę. Kibice tureckiego klubu, niezadowoleni z przebiegu gry swojej drużyny zaczęli w pewnym momencie spotkania skandować radośnie nazwisko... Władimira Putina. Odrażające nagranie dostało się do internetu.

Dynamo Kijów awansowało do kolejnej rundy Ligi Mistrzów, jednak wyjazdowe starcie ukraińskiego klubu ze stambulskim Fenerbahce przejdzie do historii z zupełnie innych powodów, a mianowicie skandalu, który wywołali fani przedstawicieli SuperLig.W trakcie spotkania, miłośnicy tureckiej drużyny, którzy byli niezadowoleni z postawy swoich podopiecznych, zaczęli skandować nazwisko Władimira Putina, odrażające nagranie dostało się do internetu.

Kamil Semeniuk się oświadczył! Wielkie gratulacje dla gwiazdora reprezentacji Polski, fani nie mogą ukryć zachwytu

Kibice Fenerbahce przekroczyli wszelkie granice. Zaczęli skandować nazwisko Putina

Fani tureckiej drużyny, którzy byli obecni na meczu przeciwko kijowskiej drużynie, postanowili zdeprymować piłkarzy przeciwnków, podnosząc przyśpiewkę na cześć... Władimira Putina. Patrząc w jakich relacjach pozostaje Ukraina z Rosją, można powiedzieć, że zachowanie przedstawicieli tureckiej ekstraklasy było po prostu obrzydliwe. Wideo z incydentu, które dostało się do internetu, zszokowało nie tylko fanów Dynama, ale także zwykłych obywateli Turcji, którzy zaczęli przepraszać za ordynarny wybryk fanów Fenerbahce.

Hamann ostro o odejściu Lewandowskiego. Powiedział, że Bayern się cieszy z tego, że nie ma już Polaka w składzie!

Aby zobaczyć zdjęcia ze sparingu między Legią a Dynamem Kijów, przejdź do galerii poniżej.

Fani w szoku. Obrzydliwe nagranie dostało się do internetu

Za publikację nagrania w mediach społecznościowych odpowiada turecki dziennikarz Batu Bozkurk i nie da się ukryć, że to, co zamieścił na Twitterze, zupełnie odbiera mowę. Na sytuację na trybunach w trakcie spotkania zareagował także szkoleniowiec Dynama Kijów, który bez słowa opuścił stadion po zakończonym spotkaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze