Michal Doleżal

i

Autor: CyfraSport Michal Doleżal

Michal Doleżal załamany reprezentacją Polski. Rozmawiał z Adamem Małyszem, doszli do ważnych wniosków

2021-12-08 15:29

Michal Doleżal ma nie ukrywać rozczarowania reprezentacją Polski w skokach narciarskich. Adam Małysz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" wyjawił, że Czech nie czuje się dobrze, patrząc na wyczyny swoich podopiecznych w trakcie konkursów Pucharu Świata. Małysz przyznał, że najprawdopodobniej znamy powód, czemu skoczkowie jak na razie nie prezentują się okazale.

Michal Doleżal ma nie czuć się dobrze, patrząc na występy Polaków w bieżącym sezonie Pucharu Świata. Czeski szkoleniowiec miał w tej sprawie rozmawiać z samym Adamem Małyszem, o czym były skoczek opowiedział na łamach "Przeglądu Sportowego". Okazuje się. że wiemy już, co może stać za przyczyną tak nieudanego startu sezonu.

Bartosz Kurek był wytykany palcami. Jego ojciec przerwał milczenie, padły gorzkie słowa

Adam Małysz szczerze o problemach w reprezentacji. Michal Doleżal jest rozczarowany

Były medalista olimpijski z Salt Lake City i z Vancouver nie ukrywa, że czeski szkoleniowiec z dużym niepokojem patrzy na postawę swoich podopiecznych, ale jak na razie, nie zamierza podejmować nagłych decyzji i reagować nerwowo. Sam trener zdaje sobie jednak sprawę z problemów w kadrze narodowej i musi przepracować ze skoczkami wiele błędów, które popełniają w trakcie zawodów.

- Jest  mu ciężko. Dużo rozmawiamy, mówi, że jest trochę podłamany, ale wie, że nie może reagować nerwowo i robić z tego wielki problem, choć on dobrze wie, że mały też nie jest. Z takim poradziłby sobie szybko - powiedział Małysz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Kamila Wybrańczyk powiększyła piersi. Nabrzmiały i bardzo ją bolą, jest zmuszona do jednej rzeczy

Aby zobaczyć ,jak wygląda rodzina Michala Doleżala, przejdź do galerii poniżej.

Problem skoczków rozwiązany? Trenerzy mieli znaleźć rażący błąd

Zdaniem Adama Małysza, skoczkowie reprezentacji Polski mieli stracić czucie w trakcie skoków, co potwierdzają analizy wszystkich trenerów.

- Idziemy na skocznię, mają wyeliminować błąd, po skoku mówią, że było już ok, a znowu na nagraniu widać co innego. Tu jest przede wszystkim problem. Nie da się zrobić tego za nich, muszą sami sobie poradzić. Na 98 procent trenerzy przypuszczają, że o to chodzi - opowiada Adam Małysz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Sonda
Czy Michal Doleżal wciąż powinien być trenerem polskich skoczków?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze