Dawid Kubacki, Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki, Kamil Stoch

MŚ Planica 2023

MŚ w Planicy 2023 kwalifikacje TRANSMISJA TV Mistrzostwa świata w skokach Planica 2023 GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki dzisiaj 24.02 kwalifikacje w Planicy O KTÓREJ?

2023-02-24 14:17

MŚ w Planicy 2023 kwalifikacje TRANSMISJA TV Mistrzostwa świata w skokach Planica 24.02.2023 GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki dzisiaj 24.02 kwalifikacje w Planicy O KTÓREJ? Mistrzostwa świata w skokach kwalifikacje STREAM ONLINE. Już w piątek rozpoczyna się walka polskich skoczków o medale mistrzostw świata. 24 lutego odbędą się kwalifikacje do konkursu na skoczni normalnej (HS-102), w której udział weźmie pięciu polskich skoczków, w tym Dawid Kubacki, o którego zdrowie drżano do ostatnich godzin przed startem. MŚ w Planicy kwalifikacje TRANSMISJA ONLINE Mistrzostwa świata w skokach Planica 24.02 GDZIE OBEJRZEĆ?

MŚ w Planicy kwalifikacje TV Transmisja MŚ w skokach Planica 24 lutego 2023 GDZIE OGLĄDAĆ?

Nie ma się co oszukiwać, że na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym polscy kibice liczą najbardziej na skoczków narciarskich. Na ostatnich dwóch imprezach w Seefeld i Oberstdorfie Dawid Kubacki i Piotr Żyła zdobywali złote medale. Teraz jednak będzie o to bardzo trudno, bowiem forma naszych zawodników nie jest najwyższa. Co więcej, małe problemy ze zdrowiem przed samym startem rywalizacji miał wspomniany Kubacki.

MŚ w Planicy 2023 skoki 24.02 GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki dzisiaj 24.02 kwalifikacje w Planicy O KTÓREJ?

Na dzień przed kwalifikacjami podano informację, że Dawid Kubacki nie zdoła wziąć udziału w treningu na skoczni w Planicy. Fani zamarli, bo mogło się okazać, że największa nadzieja medalowa może w ogóle nie wystartować. Piątek był dniem oczekiwania, ale tuż przed 13 PZN podał, że Kubacki weźmie udział zarówno w serii próbnej, jak i kwalifikacjach. Wszystko wskazuje więc na to, że ze zdrowiem naszego najlepszego w tej chwili zawodnika już wszystko w porządku.

Kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni normalnej HS-102 odbędą się w piątek, 24 lutego, o godzinie 17:45. TRANSMISJA TV z kwalifikacji dostępna będzie na kanale Eurosport 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na platformach Polsat Box Go oraz Player. Relacja na żywo na sport.se.pl.

Sonda
Czy Dawid Kubacki zdobędzie medal na MŚ w Planicy?
Listen on Spreaker.
Najnowsze