Magdalena Pałasz

i

Autor: Instagram/Magdalena Pałasz Magdalena Pałasz

Po prostu wow!

Najpiękniejsza sportowa twarz TVN pokazała się bez ubrań. Jeden szczegół od razu rzucił się w oczy, gorące zdjęcie

2023-09-05 16:17

Sport przez długi czas był kojarzony głównie z mężczyznami, jednak kobiety coraz śmielej przenikają do tego środowiska. Nie tylko za sprawą sportowej kariery, lecz także w szeroko pojętym dziennikarstwie. Jedną z najpopularniejszych sportowych twarzy w TVN bez wątpienia jest Magdalena Pałasz. Ekspertka od skoków narciarskich szybko zdobyła sympatię widzów. Ci często podkreślają jej niezwykłą urodę, a ostatnio mogli zobaczyć 28-latkę na gorącym zdjęciu bez ubrań!

Od dwóch lat kibice w Polsce mogą oglądać skoki narciarskie głównie w TVN. Dyscyplina kojarzona przez lata z TVP od sezonu 2021/22 zmieniła nadawcę, przez co widzowie poznali też nowe twarze. Wśród nich największą furorę zrobiła ekspertka TVN i Eurosportu - Magdalena Pałasz. 28-latka od dawna związana jest ze skokami narciarskimi, a przed laty uchodziła nawet za największy kobiecy talent tej dyscypliny w kraju. To właśnie Pałasz była jedną z pionierek skoków kobiet w Polsce. Już zawsze będzie pierwszą polską skoczkinią, która zdobyła punkty Pucharu Świata, a także pierwszą mistrzynią kraju. Jej karierę mocno zastopowały jednak kontuzje i blokady mentalne, a od pewnego czasu zdecydowanie bardziej skupia się na pracy w telewizji. Na antenie TVN i Eurosportu skradła serca kibiców!

Magdalena Pałasz bez ubrań. Gorące zdjęcie pięknej ekspertki TVN

Pałasz błyskawicznie zyskała popularność. Kibice cenią jej profesjonalizm, a dodatkowym atutem jest wyjątkowa uroda. Profil 28-latki na Instagramie śledzi już blisko 25 tysięcy użytkowników. Fani chętnie obserwują kroki Pałasz zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ekspertka TVN aktywnie publikuje kolejne wpisy, zwłaszcza ostatnio, gdy korzysta z wakacji na Bliskim Wschodzie! Polska skoczkini wyjechała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie temperatura sięga nawet 40 stopni Celsjusza, wobec czego nie pozostaje nic innego niż się opalać.

Pałasz cieszy się pełnym słońcem i dba o opaleniznę m.in. nad basenem. W takich upałach strój kąpielowy jest wręcz obowiązkowy i 28-latka chętnie z niego korzysta, co widać po jej ostatnim zdjęciu. A w wyniku działania promieni słonecznych jej skóra nie tylko brązowieje, lecz także pojawiają się na niej piegi! Sama ekspertka TVN zdaje się z tego cieszyć, o czym świadczy wymowny opis zdjęcia znad basenu. "Piegus" - napisała Pałasz, dołączając wymowny emotikon popularnego okrągłego ciasteczka. Opisywaną fotografię znajdziesz poniżej, a więcej zdjęć Magdaleny Pałasz zobaczysz w powyższej galerii!

Magdalena Pałasz w bikini

i

Autor: Instagram/Magdalena Pałasz Magdalena Pałasz w bikini

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Listen on Spreaker.
Najnowsze