Dawid Kubacki

i

Autor: instagram.com/dawid.kubacki.official/ Dawid Kubacki na wakacjach

Niesamowite spotkanie Dawida Kubackiego. "To była czysta przyjemność"

2021-08-02 11:31

Kolejny dowód na to, że świat jest mały. Dawid Kubacki udał się z żoną i córką na wakacje do Turcji. Tam spotkał Joannę Wołosz, znaną siatkarkę. Dusza sportowca wygrała w obu przypadkach. Skoczek narciarski i siatkarka postanowili zagrać mały sparing w siatkówkę plażową.

Kubacki zajął trzecie miejsce w pierwszym konkursie Letniego Grand Prix w Wiśle, dzień później już nie miał sobie równych. W dobrym nastroju opuścił więc Polskę, by na chwilę zapomnieć o przygotowaniach do zimowych zmagań o Kryształową Kulę Pucharu Świata. Rodzinny wypad do Turcji miał jednak charakter mocno sportowy.

Wszystko przez Joannę Wołosz, zawodniczkę Imoco Volley. Okazało się, że polska siatkarka… również jest w nadmorskiej miejscowości o nazwie Alanya. To właśnie nad Morzem Śródziemnym Kubacki i Wołosz rozegrali na plaży mały siatkarski sparing. „Świat jest mały. A na wakacjach można zagrać z profesjonalistami” – napisał Kubacki na swoim profilu na Instagramie. „To była czysta przyjemność” – odpisała Wołosz.

Olimpijka ucieka przed reżimem! Azyl dostanie w Polsce?!

Dawid Kubacki SZCZERZE o ojcostwie. Żona skoczka może liczyć na wielkie wsparcie

Wynik tego towarzyskiego spotkania nie jest znany. „Mustaf” na Instagramie dodał również filmik. Typujemy, że ten odważnie atakujący przy siatce to właśnie zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni z sezonu 2019/2020. Taki trening skokowy na piasku powinien dobrze wpłynąć na jego formę przed rywalizacją w sezonie 2021/2022. Miniony sezon Pucharu Świata skończył na 8. miejscu.

Miało być inaczej! Sytuacja Patryka Dobka się komplikuje

Najnowsze