Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

Pikantne zdjęcie

Od takich zdjęć ukochanej Piotra Żyły aż zatyka w piersiach. Marcelina Ziętek wypięła biust i nie miała oporów tego pokazać, zrobiło się gorąco

2023-09-28 8:37

Lato 2023 formalnie stało się już przeszłością i znów zmierzamy w okres, który nie każdemu się podoba. Pogoda zapomniała jednak o kalendarzowych ramach i nieustannie nas rozpieszcza, bo cały wrzesień był wręcz letni i kolejne tygodnie mają być nie gorsze. Z wrześniowych promieni słońca postanowiła skorzystać również ukochana Piotra Żyły, Marcelina Ziętek. Kobieta ponownie rozgrzała internautów.

Być może nie każdy miesiąc lata był tak piękny, jak można było się tego spodziewać, ale wrzesień w pełni wynagradza nam gorsze dni z wakacji. Ostatnie temperatury, które pokazują termometry są iście wakacyjne i letnie i zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Co najważniejsze, taki stan rzeczy ma się jeszcze utrzymać przez parę tygodni, choć wiadomo, że temperatury będą już nieco niższe.

Ziętek odsłoniła biust. Gorąca fotografia

Wciąż jednak można korzystać z ostatnich podrygów lata i wiele osób decyduje się na weekendowe wypady i czerpanie z promieni słońca. Również Marcelina Ziętek postanowiła to wykorzystać. Na jej Instastories pojawiła się gorąca fotografia. "Temperatura" zdjęcia niekoniecznie związana była z promieniami słońca, ale z tym, co ukochana Żyły pokazała. Ziętek pokazał się w górze od bikini i wyeksponowała biust do obiektywu. - Przerwa w pracy - napisała w opisie do fotografii partnerka polskiego skoczka narciarskiego.

Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek
Najnowsze