Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Niechciany moment

Partnerka Piotr Żyły napisała o pożegnaniu. Ten moment boli wielu, czas długiego oczekiwania

2022-09-23 11:38

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Można było liczyć, że podobnie jak w poprzednich latach wrzesień będzie przedłużeniem lata, ale tym razem bardzo szybko przyszła do nas jesień. I znów przyjdzie czekać nam niemal cały rok, aby cieszyć się latem. Ukochana Piotra Żyły też zdecydowała się już pożegnać lato i przy okazji opublikowała zdjęcie, które rozpaliło jej fanów.

O Marcelinie Ziętek głośno zrobiło się parę lat temu. Według wielu medialnych plotek młoda aktorka związała się z Piotrem Żyłą, który był po rozstaniu z byłą już żoną, Justyną. Takie doniesienia skupiły uwagę wielu kibiców skoków narciarskich. Reprezentant Polski oraz Marcelina Ziętek bardzo długo ukrywali informację o tym, że są w związku.

Tak Justyna Żyła spędza wieczór z nowym ukochanym. Namiętne chwile pary, powiedziała, co robili

Marcelina Ziętek napisała o pożegnaniu. Dodała pikantne zdjęcie

Ale kilka miesięcy temu plotki zostały potwierdzone przez parę. Ziętek i Żyła zaczęli publikować wspólne zdjęcia i nie było już wątpliwości, że łączy ich uczucie. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie z dużą regularności publikuje różne treści. Nie brakuje również tych, na których decyduje się odsłaniać ciało.

Adam Małysz przeżył duże rozczarowanie. Bolesna porażka, już szuka rewanżu

Nie inaczej jest i teraz. Jeśli prześledzić posty publikowane ostatnio przez Ziętek, zauważymy, że lubi chwalić się swoim wysportowanym ciałem. Na opublikowanej niedawno fotografii ukochana Piotra Żyły pręży się do słońca w skąpym bikini i zdecydowała się na pożegnanie lata, ulubionej pory roku wielu osób. - Żegnaj lato - czytamy w opisie fotografii.

Wielu internautów było pod wrażeniem figury Ziętek. - Przepiękna kobieta - napisał jeden z użytkowników Instagrama. - Wyglądasz bosko - dodał inny. Ale nie brakowało również pytań o to, dlaczego lato tak szybko "ucieka". - Czemu tak prędko lato minęło - napisano w jednym z komentarzy. Rozstanie z tą porą roku jest dla wielu trudne i nadchodzi długi czas oczekiwania na kolejne piękne miesiące.

Robert Lewandowski po meczu z Holandią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze