Piotr Żyła szykuje się na wielkie ŚWIĘTOWANIE. Wie na co wyda duże pieniądze, nic nie ukrywa

2021-01-24 19:40 PM
Piotr Żyła
Autor: East News Piotr Żyła

Piotr Żyła to jeden z czołowych polskich zawodników, którego w tym sezonie cechuje regularność. Choć nie skacze on wybitnie, to utrzymuje równy poziom i już kilkukrotnie stawał na podium w tym sezonie Pucharu Świata. W niedzielnym konkursie indywidualnym w Lahti Żyła był najlepszy z Polaków, a przedtem wygrał kwalifikacje. Teraz skoczek pochwalił się, na co wyda przyznaną mu nagrodę pieniężną.

Piotr Żyła, oprócz tego, że jest świetnym skoczkiem, nie raz udowodnił, że jest również człowiekiem z niezwykłym poczuciem humoru. Po 34-letnim zawodniku można zawsze spodziewać się czegoś ciekawego, gdy rozmawia z dziennikarzami po konkursach narciarskich.

To już zakrawa o WIELKI SKANDAL! Podopieczny Horngachera jest FAWORYZOWANY? Te ZDJĘCIA mówią wszystko

Również na swoich profilach w mediach społecznościowych Piotr Żyła nie raz żartuje sobie we wszelaki sposób ku uciesze jego fanów. Choć niektórym jego styl bycia nie odpowiada, to jednak duża część kibiców darzy Żyłę sympatią właśnie przez jego charakterystyczne poczucie humoru. Tym razem Żyła postanowił pochwalić się na Instagramie, co zrobi z nagrodą za wygranie kwalifikacji do konkursu w Lahti.

Sprawdź, jaki pseudonim otrzymał Kamil Stoch! Więcej szczegółów w galerii:

Przypomnijmy, że zawodnicy otrzymują pieniądze nie tylko za wyniki w konkursach, ale także za zwycięstwo w kwalifikacjach. Piotr Żyła był najlepszy w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego w Lahti i otrzymał od organizatorów czek na 3 tys. franków szwajcarskich, czyli ponad 12,5 tys. złotych!

GROŹNY upadek na koniec zawodów w Lahti! Granerud z DUŻYM IMPETEM uderzył o zeskok

Co polski skoczek zamierza zrobić z taką kwotą? Wszystko stało się jasne po tym, jak Piotr Żyła postanowił pochwalić się cennym czekiem na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że 34-latek zamierza urządzić wielkie świętowanie – Hmmm, przynajmniej wiadomo, kto dziś stawia – napisał wymownie Piotr Żyła pod zdjęciem ze swoją nagrodą.

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Najnowsze