Piotr Żyła w przedziwnym stroju pręży muskuł. Zapoczątkuje nową modę? [ZDJĘCIE]

2020-07-06 15:12 Damian Okła
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Polscy skoczkowie cieszą się sympatią sporej rzeszy fanów. Spowodowane jest to nie tylko osiągnięciami, ale także sposobem bycia. Reprezentanci Polski już nie raz pokazali, że mają doskonałe poczucie humoru i potrafią rozbawić kibiców. Prym wiedzie w tym Piotr Żyła, który świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Jego ostatnia fotografia ponownie zachwyciła fanów.

Za oknem słońce przypieka na tyle mocno, że kawałek cienia jest na wagę złota, ale skoczkowie już teraz myślą o sezonie zimowym. Reprezentanci Polski do kolejnych zmagań szykują się już od kilku tygodni. Początkowo zgrupowania odbywały się w kraju nad Wisłą, a spowodowane było to pandemią koronawirusa. Nie zabrakło jednak i zagranicznego obozu.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kadra zameldowała się już w Austrii, gdzie do 10 lipca będą szlifować formę. Jej sprawdzian będzie miał miejsce pod koniec sierpnia, kiedy to wystartuje Letnie Grand Prix. Skoczkowie wylewają siódme poty na treningach, aby podczas zawodów prezentować się z jak najlepszej strony. To, że w świetnej dyspozycji jest Piotr Żyła, widać na jego najnowszym zdjęciu.

Skoczek z Wisły pozuje na tle skoczni i pokazał biceps. Doskonale widać, że Żyła na siłowni nie próżnuje, bo jego mięsień jest doskonale widoczny. - Pozdrowienia z zagranicy. Słoneczko ładnie świeci, sadełka trzeba troszkę wytopić po tych kwarantannach wiosennych - podpisał fotografię Żyła. Uwagę kibiców przykuł strój w jakim pozuje reprezentant Polski. Ma na sobie bowiem tylko plastron startowy i krótkie spodenki. - Piotrek chyba wprowadzasz nowy look na LGP! Normalnie fashionista z Ciebie! Inne ekipy pewnie zerżną niedługo... - czytam jednym z komentarzy.

Najnowsze