POGODOWY ARMAGEDON podczas skoków w Zakopanem?! Coraz mniej wątpliwości, pojawił się APEL

2021-01-12 11:04 md
Wielka Krokiew, Zakopane
Autor: Cyfrasport Wielka Krokiew w Zakopanem

W najbliższy weekend w Zakopanem rozegrane zostaną kolejne konkursy w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polscy kibice jak zawsze czekają na to wydarzenie z wielką niecierpliwością, ale muszą wziąć pod uwagę sytuację pogodą, z którą przyjdzie im się zmierzyć. A ta będzie należała do zdecydowanie najtrudniejszych w ostatnich latach.

Początek 2021 roku przyniósł wszystkim polskim fanom skoków narciarskich wielkie pozytywne emocje. Miało to oczywiście związek przede wszystkim z triumfem Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni. Dodatkowo kilka dni później mistrz olimpijski okrasił swój wyczyn zwycięstwem w zawodach Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Nic więc dziwnego, że każdy sympatyk "Biało-czerwonych" z niesamowitą ekscytacją czeka na to co wydarzy się w Zakopanem.

Ewa Bilan-Stoch OFIARĄ KOSZMARNEGO hejtu. Przekroczono wszelkie granice, personalny ATAK

Ale w stolicy polskich Tatr na pewno będą trudne warunki pogodowe. Już teraz wiadomo, że temperatura sięgnie nawet 15 stopni Celsjusza na minusie, a do tego wszystkiego dojdzie mocny wiatr w granicach 5 m/s. - Apelujemy do osób, które chciałyby się wybrać na zbliżające się konkursy, by kibicować z ulicy, żeby jednak wybrały transmisję w telewizji. Tak będzie bezpieczniej i łatwiej - mówi Wojciech Gumny, wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego, cytowany przez "Onet".

Do tego swoistego apelu z pewnością warto się zastosować. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a w nadchodzący weekend nie będzie o nie łatwo nie tylko ze względu na panującą pandemię koronawirusa, ale i warunki pogodowe.

Żenujący POPIS norweskiego skoczka. Brzydki atak na Stocha oraz Kubackiego. Ale KOMPROMITACJA!
Najnowsze