Polska - Francja Transmisja TV i STREAM ONLINE

i

Autor: AP PHOTO Polska - Francja Transmisja TV i STREAM ONLINE

Mecz o utrzymanie?

Polska - Francja Transmisja TV i stream online Gdzie oglądać mecz Polaków na MŚ w hokeju dzisiaj 14.05

2024-05-14 16:02

Polska i Francja uchodzą za najsłabsze drużyny w grupie B tegorocznych mistrzostw świata Elity w hokeju. Już we wtorek (14 maja) Polacy i Francuzi zmierzą się w bezpośrednim meczu, który może mieć ogromne znaczenie w kontekście utrzymania w najwyższej dywizji. Zarówno Polska, jak i Francja wywalczyły już remis z Łotwą. Zwycięstwo w bezpośrednim starciu byłoby ogromnym krokiem w kierunku utrzymania. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Polska - Francja stream online

Polska i Francja to drużyny, których celem na mistrzostwach świata Elity jest utrzymanie w najwyższej dywizji. Ani jedni, ani drudzy tego nie ukrywają, a w tegorocznym turnieju wywalczyli już cenny punkt z Łotwą. Polacy w meczu otwarcia zremisowali z trzecią drużyną poprzednich MŚ 4:4 i przegrali po dogrywce, a Francuzi powtórzyli ten scenariusz wynikiem 2:2 w drugiej kolejce. W niej Biało-Czerwoni zmierzyli się z fantastyczną Szwecją, której postawili jednak naprawdę twarde warunki i przegrali 1:5, choć ten wynik mógł być jeszcze niższy. Wszyscy polscy kibice mają nadzieję, że było to odpowiednie przetarcie przed kluczowym meczem z Francją.

Mariusz Czerkawski ma córkę z polską gwiazdą Hollywood. 26-latka wyrosła na prawdziwą piękność. Można się zatracić

Polska - Francja Transmisja MŚ w hokeju dzisiaj

Przed wtorkowym spotkaniem Polska - Francja obie drużyny mają na koncie po jednym punkcie - Trójkolorowi przegrali w ważnym meczu otwarcia z Kazachstanem 1:3. Ewentualna porażka z Polakami niemal zamknęłaby ich drogę do utrzymania. - Francuzi po raz kolejny grają w elicie, są doświadczoną drużyną. Rozegrali wiele spotkań o taką stawkę. Ale może to będzie nasz atut? Może my będziemy chcieli po prostu bardziej? Spróbujemy to „straszne chciejstwo” wykorzystać - zapowiada w rozmowie z "Super Expressem" Marcin Kolusz. To jeden z weteranów reprezentacji Polski, który po wielu latach cieszy się każdą chwilą na MŚ Elity.

Hokej Polska - Francja Gdzie oglądać mecz Polaków

Mecz Polska - Francja już dzisiaj, we wtorek 14 maja. Początek spotkania trzeciej kolejki MŚ Elity zaplanowano na godzinę 20:20. Transmisja w TV na kanale Polsat Sport 1. Stream online będzie dostępny w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmową relację na żywo przeprowadzi portal sport.se.pl!

Sonda
Czy Polska utrzyma się w hokejowej elicie?
Najnowsze