Maciej Kot

i

Autor: Paweł Skraba / SE Maciej Kot

Polski skoczek pokazał pierwsze zdjęcie z synem! Maciej Kot zaliczył zabawną wpadkę

2021-05-11 15:30

Maciej Kot został ostatnio dumnym tatą! Razem z Agnieszką cieszą się pierwszymi chwilami ze swoim synkiem. Mały Filipek już podziwia świat bardzo aktywnie. Polski skoczek pochwalił się na Instagramie pierwszą fotografią z Kotem juniorem. Przy okazji zaliczył zabawną wpadkę, która rozśmieszyła i wywołała wielki uśmiech na twarzy kibiców.

Maciej Kot z żoną zostali rodzicami

Rodzina sportów zimowych znowu się powiększyła! Maciej Kot razem ze swoją żoną Agnieszką zostali rodzicami. Ostatnio pochwalili się w mediach społecznościowych szczęśliwym rozwiązaniem i pojawieniem się na świecie Filipa. Gratulacje napływały z całego kraju. Życzenia przekazywali nie tylko fani, ale także wiele osób ze świata sportu. Maciej Kot pokazał już pierwsze zdjęcia chłopca. Widać, że pęka z niego z dumy!

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk już nawet tego nie ukrywają. Na zdjęciach widać wszystko jak na dłoni

Maciej Kot został tatą na początku maja. Po kilku dniach pochwalił się już pierwszym spacerem z synem. Nie nacieszył się nim jednak długo. Szybko wybrał się na pierwsze treningi kadry w Szczyrku. We wpisie zaliczył jednak zabawną wpadkę, która bardzo rozbawiła kibiców. - Wczoraj pierwszy spacer jako ojciec, a dziś już treningi w Szczurku - napisał na Instagramie Maciej Kot.

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo

Rozbawieni fani zwrócili uwagę na literówkę w słowie "Szczurku". - Kotek ma trening w Szczurku tak? - żartowała jedna z fanek. - Trening w Szczurku zawsze ok - dodawał inny kibic.

Maciej Kot - OSIĄGNIĘCIA

Maciej Kot to utytułowany polski skoczek. Na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu sięgnął po brązowy medal w drużynie na dużej skoczni. Jest także mistrzem świata z 2017 roku z Lahti z drużyny. W 2016 roku zajął pierwsze miejsce w Letnim Grand Prix. Dwukrotnie wygrywał konkursy Pucharu Świata, łącznie trzykrotnie stawał na podium.

Najnowsze