Polski skoczek pokazał pierwsze zdjęcie z synem! Maciej Kot zaliczył zabawną wpadkę

2021-05-11 15:30 Mateusz Sobiecki
Maciej Kot
Autor: Paweł Skraba / SE Maciej Kot

Maciej Kot został ostatnio dumnym tatą! Razem z Agnieszką cieszą się pierwszymi chwilami ze swoim synkiem. Mały Filipek już podziwia świat bardzo aktywnie. Polski skoczek pochwalił się na Instagramie pierwszą fotografią z Kotem juniorem. Przy okazji zaliczył zabawną wpadkę, która rozśmieszyła i wywołała wielki uśmiech na twarzy kibiców.

Maciej Kot z żoną zostali rodzicami

Rodzina sportów zimowych znowu się powiększyła! Maciej Kot razem ze swoją żoną Agnieszką zostali rodzicami. Ostatnio pochwalili się w mediach społecznościowych szczęśliwym rozwiązaniem i pojawieniem się na świecie Filipa. Gratulacje napływały z całego kraju. Życzenia przekazywali nie tylko fani, ale także wiele osób ze świata sportu. Maciej Kot pokazał już pierwsze zdjęcia chłopca. Widać, że pęka z niego z dumy!

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk już nawet tego nie ukrywają. Na zdjęciach widać wszystko jak na dłoni

Maciej Kot został tatą na początku maja. Po kilku dniach pochwalił się już pierwszym spacerem z synem. Nie nacieszył się nim jednak długo. Szybko wybrał się na pierwsze treningi kadry w Szczyrku. We wpisie zaliczył jednak zabawną wpadkę, która bardzo rozbawiła kibiców. - Wczoraj pierwszy spacer jako ojciec, a dziś już treningi w Szczurku - napisał na Instagramie Maciej Kot.

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo

Rozbawieni fani zwrócili uwagę na literówkę w słowie "Szczurku". - Kotek ma trening w Szczurku tak? - żartowała jedna z fanek. - Trening w Szczurku zawsze ok - dodawał inny kibic.

Maciej Kot - OSIĄGNIĘCIA

Maciej Kot to utytułowany polski skoczek. Na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu sięgnął po brązowy medal w drużynie na dużej skoczni. Jest także mistrzem świata z 2017 roku z Lahti z drużyny. W 2016 roku zajął pierwsze miejsce w Letnim Grand Prix. Dwukrotnie wygrywał konkursy Pucharu Świata, łącznie trzykrotnie stawał na podium.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze