Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

"Orzeł z Wisły" w innym wydaniu

Prawda o Adamie Małyszu wyszła na jaw. Tego o nim nie wiedzieliście, jedno zdjęcie rozwiało wątpliwości

2022-08-05 9:56

Adam Małysz bardzo chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Dotychczas mogliśmy zobaczyć wiele zdjęć legendy skoków narciarskich z rożnych zakątków Europy, gdzie podróżował wraz z kadrą. Teraz jego życie się nieco zmieni, ale "Orzeł z Wisły" wciąż pozostaje aktywny w sieci. Teraz postanowił odkryć przed fanami tajemnicę, o której zapewne nikt nie wiedział.

Trudno wyobrazić sobie polskie skoki narciarskie bez osoby Adama Małysza. Legendarny skoczek już wiele lat temu zakończył karierę, ale wciąż pozostaje obecny przy swojej ukochanej dyscyplinie sportu. Do niedawna był jeszcze dyrektorem do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, ale niedawno zaczął pełnić zupełnie inną funkcję.

Tak każdego dnia haruje Adam Małysz. W nowej pracy spotkały go naprawdę trudne chwile

Małysz odkrył swoją tajemnicę. Prawda wyszła na jaw

Małysz został wybrany na prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i teraz będzie sprawował pieczę nie tylko nad skokami narciarskimi, ale również innymi sportami zimowymi. Dla 44-latka to duże wyzwanie i na pewno będzie uczył się nowej funkcji, ale jak pokazuje jego ostatnia aktywność w mediach społecznościowych, nie zamierza ograniczać kontaktu z fanami.

Niewiarygodne, co stało się z Izą Małysz. Aż trudną ją rozpoznać, tego trudno było się spodziewać

W dodatku Małysz wciąż uchyla rąbki tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Ostatnio zdecydował się podzielić z użytkownikami Instagrama niecodzienną umiejętnością. Były skoczek pochwalił się, że potrafi przyrządzić... ogórki małosolne. Obecnie to najlepszy okres, aby "zabezpieczyć" się w kilka słoików takiej przekąski.

- Lubicie ogórki małosolne? Dla mnie to najlepszy dodatek do letniego grilla… a nieskromnie dodam, że podobno bardzo dobrze wychodzi mi ich przyrządzanie - napisał Małysz w opisie do fotografii, pokazującej przygotowanie słoika z ogórkami. Wielu internautów przyznało, że uwielbia taką przekąskę. Na pewno wielu z nich nie wiedziało, że w Małyszu drzemie talent kucharski.

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze