PŚ Zakopane 2020 BILETY. GDZIE KUPIĆ BILETY na PŚ w Zakopanem? PŚ Zakopane 2020 czy są jeszcze BILETY?

2020-01-20 11:48 DaO
Wielka Krokiew
Autor: East News Wielka Krokiew

PŚ Zakopane 2020 BILETY. GDZIE KUPIĆ BILETY na PŚ w Zakopanem? Czy są jeszcze BILETY na PŚ Zakopane 2020? Przed nami najważniejsze zimowe wydarzenie w Polsce. Na Wielką Krokiew w Zakopanem zjadą najlepsi skoczkowie na świecie, którzy będą rywalizować o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem i ponownie obejrzy je komplet widzów. PŚ Zakopane BILETY. Gdzie kupić BILETY PŚ Zakopane 2020?

PŚ Zakopane 2020 BILETY? Czy są jeszcze BILETY na PŚ w Zakopanem?

Od kilku lat w Polska organizuje dwa weekendy ze skokami narciarskimi. Inauguracja sezonu odbywa się w Wiśle, natomiast w styczeń zarezerwowany jest dla Zakopanego. I choć obie imprezy są dla polskich fanów oczkiem w głowie, to zawody na Wielkiej Krokwi mają nieco większą magię niż te w Wiśle. Do stolicy polskich Tatr rok rocznie ściągają tysiące kibiców z wielu zakątków Europy. Ale to biało-czerwoni fani są rzecz jasna w przewadze. W dodatku nasi reprezentanci dostarczają powodów, aby obserwować ich na żywo. Ostatnie popisy Dawida Kubackiego sprawiają, że konkursy w Zakopanem będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, a przed telewizorami zasiądą setki tysięcy kibiców, o ile nie miliony.

PŚ Zakopane 2020 GDZIE KUPIĆ bilety?

Osoby, które chciały śledzić zmagania skoczków z wysokości trybun musiały być czujne. Bo wejściówki na dwa dni konkursowe rozeszły się niczym świeże bułeczki. Bilety do sprzedaży internetowej trafiły 30 września. Obecnie nie ma już wejściówek na 25 i 26 stycznia. Chętni mogą nabyć jedynie bilety na piątkowe kwalifikacje, które rozpoczną się o godzinie 18:00. Koszt wstępu to 40 zł. Biletów na konkursy będzie można szukać w punktach stacjonarnych w Zakopanem. W tych mogą być pojedyncze wejściówki. Ich ceny w sprzedaży internetowej wahały się od od 90 do 750 zł.

Najnowsze