Anders Fannemel

i

Autor: Cyfra Sport Anders Fannemel

Zaskakująca decyzja!

Rywal Polaków kończy karierę! Już w niedzielę będzie skakał po raz ostatni, podjął decyzję!

2023-03-18 9:49

Anders Fannemel zakończy karierę! Norweski skoczek narciarski, który zasłynął jako rekordzista świata w długości skoku, podjął decyzję o tym, że niedzielny konkurs na Vikersundbakken będzie jego ostatnim w karierze. Decyzja podjęta została przez to, że reprezentant Norwegii nie przeszedł kwalifikacji do sobotnich zawodów.

Anders Fannemel będzie żegnany przez kibiców w niedzielę. Norweski skoczek narciarski po tym, jak nie przeszedł kwalifikacji do sobotniego konkursu ogłosił, że w niedzielę na belce pojawi się po raz ostatni. Szokująca decyzja sportowca obiegła cały świat.

Anders Fannemel kończy karierę. Skoczek podjął zaskakującą decyzję

Mimo że Fannemel przed laty czarował klasą, to jego ostatnie występy w sezonach Pucharu Świata były dość rozczarowujące. Były rekordzista świata w długości skoku nie zakwalifikował się do sobotniego konkursu i powiedział w mediach, że to już jego koniec w skokach narciarskich.

– W niedzielę skoczę po raz ostatni - powiedział Fannemel po piątkowych kwalifikacjach.

Słowa Norwega i jego decyzja są poniekąd spełnieniem jego obietnicy danej przed sezonem. Norweg powiedział wtedy, że jeśli nie nawiąże do swoich najlepszych występów i formy, to będzie zmuszony do zakończenia kariery. Norweg napisał piękną historię w kartach sportu swojego kraju wygrając cztery konkursy Pucharu Świata, a dwanaście razy stawając na podium.

Sonda
Czy oglądasz skoki narciarskie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze