SKOKI DZISIAJ o której godzinie skoki Lake Placid 12.02 PŚ Lake Placid o której godzinie skoki w niedzielę 12.02?

i

Autor: AP PHOTO/HANS PENNINK SKOKI DZISIAJ o której godzinie skoki Lake Placid 12.02 PŚ Lake Placid o której godzinie skoki w niedzielę 12.02?

skoki w Lake Placid

SKOKI DZISIAJ O której godzinie skoki dzisiaj 12.02.2023 PŚ Lake Placid O której dzisiaj skoki w niedzielę 12 luty 2023 konkurs indywidualny o której godzinie?

2023-02-12 9:54

SKOKI DZISIAJ O której godzinie skoki dzisiaj 12.02.2023 PŚ Lake Placid O której dzisiaj skoki w niedzielę 12 luty 2023 konkurs indywidualny o której godzinie? Polscy skoczkowie oraz kibice mają sporo powodów do zadowolenia po tym, co Biało-czerwoni zaprezentowali podczas sobotnich zmagań w Lake Placid. Dawid Kubacki i Piotr Żyła udowodnili, że potrafią daleko skakać na amerykańskiej skoczni i oby w niedzielę również nie dali szans konkurencji. O której godzinie skoki dzisiaj Lake Placid SKOKI dzisiaj w niedzielę 12.02 godzina rozpoczęcia skoków Lake Placid w niedzielę o której godzinie skoki 12.02?

Sobotnie popołudnie zdominowane było przez skoki narciarskie. Po kwalifikacjach oraz konkursie indywidualnym, w którym najlepszym z Polaków okazał się Dawid Kubacki uplasowany na 5. miejscu, przyszedł jeszcze czas na pierwszy w historii Pucharu Świata mężczyzn konkurs duetów. Tam bezkonkurencyjni byli Piotr Żyła i Dawid Kubacki, którzy nie zostawili żadnych szans konkurencji i wygrali z dużą przewagą. Przed niedzielnymi zawodami, fani Biało-czerwonych z pewnością mają nadzieję, że Żyła i Kubacki znów zaprezentują dalekie skoki tym bardziej, że słowa Dawida Kubackiego po ostatniej wygranej mogą napawać optymizmem. 

O której godzinie skoki dzisiaj Lake Placid SKOKI dzisiaj w niedzielę 12.02 godzina rozpoczęcia skoków Lake Placid w niedzielę o której godzinie skoki 12.02?

Niedzielny konkurs indywidualny skoków w Lake Placid 12.02 zaplanowany jest na godzinę 16:15. TRANSMISJA NA ŻYWO z zawodów w Lake Placid prowadzona będzie przez stacje Eurosport 1 oraz TVN. Kibice mają również możliwość śledzić skoki w Lake Placid live online w internecie za pośrednictwem platformy "player". Ponadto, RELACJA NA ŻYWO prowadzona będzie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Najnowsze