Polonia podczas skoków w Lake Placid

i

Autor: AP PHOTO/HANS PENNINK Polonia podczas skoków w Lake Placid

Disco polo w Lake Placid

Polacy opanowali skocznie w Lake Placid! Disco polo dudniło z głośników na cały regulator. Tego jeszcze nie było [WIDEO]

2023-02-12 8:37

Skoki narciarskie to bez wątpienia jeden z ulubionych sportów Polaków i nasi rodacy niejednokrotnie pokazywali już, jak dobrze potrafią się bawić podczas konkursów nie tylko w Zakopanem i Wiśle, ale również poza granicami naszego kraju. Teraz swoją siłę pokazała także amerykańska Polonia, bowiem podczas skoków w Lake Placid królowało disco polo.

Podczas oglądania transmisji z konkursów w Lake Placid wielu fanów skoków narciarskich mogło mieć wrażenie, że zawody odbywają się na polskiej, a nie amerykańskiej ziemi. Polonia zadbała o to, aby na trybunach dominowały biało-czerwone flagi oraz doping dla Piotra Żyły i Dawida Kubackiego. To jednak nie koniec, bo jak się okazuje, również inne polskie elementy pojawiły się podczas ostatnich zawodów, w których zawodnicy rywalizowali w duetach.

Disco polo króluje na amerykańskiej skoczni w Lake Placid! Dziennikarz pokazał, jak bawi się Polonia podczas skoków

Dziennikarz Dominik Formela, który jest na miejscu i relacjonuje zawody z Lake Placid postanowił pokazać, jak kibice bawią się podczas zawodów. Skoro flagi Polski oraz Polonia, to nie mogło zabraknąć również disco polo.

Polacy opanowali skocznie w Lake Placid! Disco polo dudniło z głośników na cały regulator. Tego jeszcze nie było

Na załączonym wideo, które pojawiło się na Twitterze już po jednej nutce można poznać, jaka piosenka wybrzmiewa z głośników. Utwór „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend pomimo ponad dekady na karku jak widać dalej jest w stanie zabawiać słuchaczy, nawet w Lake Placid oddalonego o ponad 6500 km od Polski. - Człowiek z Zakopanego wyjedzie, Zakopane z człowieka nigdy. - skwitował prześmiewczo całą sytuację jeden z internautów na Twitterze. 

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Najnowsze