Tomasz Pilch

i

Autor: fot. Jan Graczynski/East News Tomasz Pilch

PŚ Rasnov

Skoki dzisiaj Rasnov TRANSMISJA TV Puchar Świata w Rasnovie skoki 19.02 STREAM ONLINE Skoki dzisiaj 19.02 PŚ Rasnov GDZIE OGLĄDAĆ?

2023-02-19 12:08

Skoki dzisiaj Rasnov TRANSMISJA TV Puchar Świata w Rasnovie skoki 19.02 STREAM ONLINE Skoki dzisiaj 19.02 PŚ Rasnov GDZIE OGLĄDAĆ?. Skoki w niedzielę 19 lutego na jakim kanale? Po wyboistym, sobotnim konkursie indywidualnym w Rasnovie, przyszedł czas na rywalizację duetów, która zadebiutowała w miniony weekend w Lake Placid. Tym razem jednak trudno liczyć na zwycięstwo Polaków, którzy w Rumunii pojawili się w rezerwowym składzie! Skoki dzisiaj TRANSMISJA Puchar Świata w Rasnovie skoki 19.02 GDZIE OBEJRZEĆ?

Skoki dzisiaj Rasnov TRANSMISJA Puchar Świata w Rasnovie skoki 19.02 STREAM ONLINE

W sobotę, 18 lutego, odbył się konkurs indywidualny w ramach Pucharu Świata w rumuńskim Rasnovie. Polaków wystartowało tylko czterech i byli to zawodnicy z drugiego szeregu, a najlepsz z nich okazał się Tomasz Pilch, który zajął 12. miejsce. Reszta Biało-Czerwonych również awansowała do drugiej serii i Kacper Juroszek był 14., Jan Habdas 17., a Maciej Kot 27., ale pamiętajmy, że w Rasnovie zabrakło zawodników z czołówki – zdaje się że jedynie Niemcy pojawili się w najmocniejszym składzie.

Skoki Rasnov dzisiaj 19 lutego TV Puchar Świata w Rasnovie skoki w niedzielę gdzie oglądać?

Tym razem fani skoków narciarskich mieli okazję śledzić tylko jeden konkurs indywidualny, bo w niedzielę zobaczymy już tylko konkurs duetów. Polaków reprezentować będą w nim Kacper Juroszek oraz Tomasz Pilch, ale trudno liczyć na zwycięstwo, tak jak w Lake Placid. Wiele reprezentacji przyjechało w okrojonym składzie, ale Niemcy pojawili się w zasadzie wszyscy i 5 z 6 pierwszych miejsc w konkursie indywidualnym zajęli właśnie oni.

Konkurs duetów w Rasnovie w ramach Pucharu Świata odbędzie się w niedzielę, 19 lutego. Start konkursu zaplanowano na godzinę 16:10. TRANSMISJA TV dostępna będzie na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Stream Online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo z niedzielnego konkursu w Rasnovie na sport.se.pl, zapraszamy!

Najnowsze