Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

SKOKI NARCIARSKIE gdzie obejrzeć w TV? TRANSMISJA skoki Wisła sobota 04.12.2021 KONKURS DRUŻYNOWY. Puchar Świata Wisła skoki STREAM w Internecie

2021-12-04 8:35

SKOKI NARCIARSKIE gdzie obejrzeć w TV? TRANSMISJA skoki Wisła sobota 04.12.2021 KONKURS DRUŻYNOWY. Puchar Świata Wisła skoki STREAM w Internecie. GDZIE OGLĄDAĆ skoki narciarskie Puchar Świata Wisła w sobotę? Sobota przynosi wielkie emocje związane z konkursem drużynowym w Wiśle! Która reprezentacja wypadnie najlepiej? Skoki narciarskie Wisła sobota 04.12.2021 TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

SKOKI WISŁA 04.12.2021 TRANSMISJA TV

Pierwszy weekend grudnia stanowi nie lada gratkę dla wszystkich fanów skoków narciarskich w Polsce! Najlepsi skoczkowie na świecie walczą bowiem o jak najlepsze wyniki właśnie w naszym kraju - w Wiśle. Po piątkowych kwalifikacjach, w sobotę zmierzą się w konkursie drużynowym. Reprezentacja Polski jak zawsze ma wielkie aspiracje, ale z różnych względów nie brakuje również obaw. To dopiero sam początek sezonu i walka w trzeciej lokalizacji po Niżnym Tagile oraz Ruce. Forma "Biało-czerwonych" prawdopodobnie stanowi pewien znak zapytania nawet dla nich samych. To samo bez wątpienia mogą jednak powiedzieć także i rywale. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko oddać się wielkim emocjom ze skokami narciarskimi w roli głównej.

SKOKI DRUŻYNOWE SOBOTA STREAM W INTERNECIE

Konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle rozpocznie się w sobotę, 4 grudnia o godzinie 16:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO w kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1, DARMOWY STREAM ONLINE w Internecie ze skoków narciarskich w Wiśle w serwisie sport.tvp.pl.

Alicja Tchórz dalej w formie. Teraz zdobywa medale na MP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze