Skoki narciarskie Puchar Świata TRANSMISJA TV Wisła. SKOKI W TV DZISIAJ 22.11.2020. PŚ Wisła 2020 STREAM ONLINE w Internecie TRANSMISJA w TELEWIZJI. Gdzie oglądać skoki 22.11 ONLINE

2020-11-22 8:06 md
Kamil Stoch, Wisła Malinka, skoki narciarskie
Autor: Marek Zieliński Kamil Stoch podczas zawodów w Wiśle Malince

Skoki narciarskie Puchar Świata TRANSMISJA TV Wisła. PŚ Wisła 2020 STREAM ONLINE w Internecie TRANSMISJA w TELEWIZJI. Gdzie oglądać skoki 22.11 ONLINE. SKOKI NARCIARSKIE w TV gdzie obejrzeć KONKURS INDYWIDUALNY. Po zmaganiach drużynowych, teraz czas na konkurs indywidualny! GDZIE OBEJRZEĆ niedzielne skoki narciarskie w ramach Pucharu Świata w Wiśle? Skoki narciarskie Wisła 2020 TRANSMISJA TV STREAM ONLINE 22.11.

SKOKI NARCIARSKIE WISŁA GDZIE OBEJRZEĆ W TV

W sobotę emocjonowaliśmy się skokami narciarskimi pod względem drużynowym. W Wiśle bezkonkurencyjni okazali się Austriacy, Polakom natomiast udało się zainaugurować sezon uzyskując miejsce na podium. A jak będzie w przypadku zmagań indywidualnych? Wszyscy fani "Biało-czerwonych" ostrzą sobie zęby, aby ich pupile stanęli na wysokości zadania i pokazali klasę, uzyskując jak najwyższe lokaty. Tradycyjnie już największe oczekiwania będą w stosunku do Kamila Stocha czy Dawida Kubackiego, ale zaskoczyć pozytywnie może także i m.in. Piotr Żyła. Wszystko zweryfikuje jednak skocznia, a jak podkreślał przed weekendem Adam Małysz, ona jest skonstruowana w taki sposób, że nie wybacza błędów - trzeba wykazać się wysoką koncentracją od początku do końca.

SKOKI WISŁA STREAM ONLINE W INTERNECIE

Drugi - indywidualny - konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni w Wiśle rozpocznie się w niedzielę, 22 listopada o godzinie 16:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO ze skoków w Wiśle w stacjach Eurosport 1 oraz TVP Sport. DARMOWY STREAM ONLINE w Internecie ze skoków w Wiśle na stronie sport.tvp.pl.

Najnowsze