O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 30.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZNIE SKOKI w Willingen sobota 30 stycznia

i

Autor: East News O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 30.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZNIE SKOKI w Willingen sobota 30 stycznia

Skoki narciarskie w TVN. Piotr Kraśko zadrwił z PiS i TVP

2021-10-08 19:43

Nie milkną echa medialnej bomby, jaką była strata praw do transmisji większości konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich przez TVP. Grupa Discovery postanowiła nie sprzedawać sublicencji „Publicznej” i pokazywać skoki w otwartym TVN. Całe zamieszanie zostało również przedstawione w programie informacyjnym „Fakty TVN”. W kwiecisty sposób wiadomość podał Piotr Kraśko, prowadzący czwartkowe wydanie.

Dziennikarz TVN nawiązał do hasła, które nierozłącznie kojarzy się z partią PiS (Prawo i Sprawiedliwość). Zapowiedź nowych czasów dla skoków narciarskich w otwartej telewizji zaczął od słów: – Dobra zmiana!

– Dobra zmiana! Skoki narciarskie od tej pory w TVN. Czy mamy narodowy sport zimowy? No mamy! I mamy go w TVN. To dość sensacyjna, ale wspaniała dla nas wiadomość. Skoki narciarskie od tej pory będą na naszej antenie. Pierwszy konkurs już za nieco ponad miesiąc i zrobimy wszystko, żeby to widowisko pokazać w wyjątkowy sposób – powiedział. Kraśko musiał pożegnać się z TVP kilka miesięcy po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych. 

Adam Małysz zabrał głos w sprawie braku skoków w TVP. Jasna deklaracja o współpracy z TVN

Piotr Żyła zadzwoni do SIARY?! Chce złożyć PROTEST

To nie oznacza, że Telewizja Polska straci prawa do transmisji wszystkich konkursów. TVP będzie mogła pokazać PŚ 2021/22 w Wiśle i Zakopanem, MŚ w lotach w Vikersund i konkursy olimpijskie w Pekinie. Wszystkie konkursy będą w Eurosporcie 1 i player.pl

– To cudowne, że z tych wielkich sportowych aktywności skoki wylądowały jako pierwsze w naszej grupie, bo to pewnie nieostatni ruch – zapowiedział w rozmowie z TVN24 Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Apoloniusz Tajner odchodzi z Polskiego Związku Narciarskiego. Mówi o swoim wymarzonym następcy

Sonda
Czy będziesz oglądał skoki narciarskie w TVN?
Najnowsze