Skoki w Bischofshofen 06.01.2020 NA ŻYWO TV ONLINE TRANSMISJA. Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen konkurs LIVE ONLINE Gdzie oglądać konkurs skoków w Bischofshofen STREAM TV na jakim programie skoki 6.01.2020

2020-01-06 10:54 MSo
Skoki w Bischofshofen 06.01.2020 NA ŻYWO TV ONLINE TRANSMISJA
Autor: CyfraSport Dawid Kubacki, Skoki w Bischofshofen 06.01.2020 NA ŻYWO TV ONLINE TRANSMISJA

Turniej Czterech Skoczni konkurs w Bischofshofen transmisja NA ŻYWO LIVE. STREAM ONLINE skoki narciarskie TCS Bischofshofen TRANSMISJA. Gdzie transmisja z Turnieju Czterech Skoczni 06.01.2020 Na jakim kanale oglądać? Gdzie obejrzeć TCS Bischofshofen konkurs STREAM LIVE w INTERNECIE. Czas na ostatni konkurs w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Liderem prestiżowego cyklu pozostaje Dawid Kubacki, który ma kilka punktów przewagi nad rywalami. Czy już dziś zostanie trzecim Polakiem w historii, któremu uda się go wygrać? Konkurs TCS w Bischofshofen STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć skoki w Bischofshofen Turniej Czterech Skoczni TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen 06.01.2020 GDZIE OGLĄDAĆ? STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV Bischofshofen skoki

Niewielu kibiców przed rozpoczęciem Turnieju Czterech Skoczni spodziewało się, że liderem cyklu będzie Polak i do tego Dawid Kubacki. Mistrz świata z Seefeld w Bischofshofen będzie bronił kilkupunktowej przewagi nad Mariusem Lindvikiem i kilkunastu oczek nad Karlem Geigerem i Ryoyu Kobayashi. Były trener naszej kadry Stefan Horngacher przypomina, że w obecnej edycji TCS wszyscy zawodnicy z czołówki zaliczali mniejsze lub większe wpadki. - W tym turnieju Dawid ani razu się jeszcze nie pomylił. Właściwie teraz przyszedłby czas jego pomyłkę, ale nie jestem pewny, czy tak właśnie będzie - mówił w rozmowie z Suddeutsche Zeitung. Oby próba rzucenia takiej "klątwy" okazała się kompletnie chybiona. Zwłaszcza, że akurat w Bischofshofen, Kubacki czuje się znakomicie! - Na skoczni w Innsbrucku wiele zależy od wiatru, który odbija się w różnych miejscach i dmucha z różnych stron. Tam Dawidowi dotąd nie wychodziło. Natomiast w Bischofshofen czuje się on jak ryba w wodzie. Na pewno jest szansa - mówił w rozmowie z Super Expressem pan Edward Kubacki, tata Dawida. W konkursie zobaczymy w sumie pięciu Polaków. Lider klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni zmierzy się z Cene Prevcem. Maciej Kot będzie próbował pokonać natomiast Junshiro Kobayashiego. Stefan Hula powalczy z Constantinem Schmidem, a Piotr Żyła o awans do drugiej serii zmierzy się z Timi Zajcem. Rywalem Kamila Stocha będzie za to Jewgienij Klimow.

Skoki w Bischofshofen 06.01.2020 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV - gdzie oglądać?

Konkurs w Bischofshofen w ramach Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się w poniedziałek, 6. stycznia. Początek konkursu w Bischofshofen zaplanowano na godzinę 17:15. Transmisję na żywo w TV można oglądać na kanale Eurosport 1, TVP 1 i TVP Sport. Darmowy, legalny stream będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl. Relację na żywo z ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni przeprowadzi sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze