Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądało wesele

i

Autor: Instagram / ZRZUT EKRANU Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądało wesele

Ślub córki Małysza. Prześliczny pierwszy taniec. Mamy wideo!

2021-09-05 10:13

Pierwszy taniec to niezwykle ważny moment podczas wesela. Oczy wszystkich gości zwrócone są na młodych, którzy często zdenerwowani zachwycają ruchami pełnymi gracji! Inaczej nie mogło być podczas pięknego wesela Karoliny Małysz. Córka "Orła z Wisły" wyszła za mąż za Kamila. Razem zatańczyli do utworu "Something Just Like This" The Chainsmokers i Coldplay. Jest nagranie z tego wyjątkowego momentu!

Trudno porównać jakikolwiek inny moment podczas wesela do pierwszego tańca. Cała rodzina, bliscy, znajomi i przyjaciele ustawieni razem podziwiają niezwykłe chwile pary młodej. Dokładnie tak było także podczas ślubu Karoliny Małysz. Jedyna córka "Orła z Wisły" wzięła ślub w sobotę, 4 września. Potem zabawa trwała do wczesnych godzin porannych. Wszystko zaczęło się od wzruszającej chwili. Gdy w tle leciał utwór "Something Just Like This" autorstwa The Chainsmokers i Coldplay, młodzi poruszali się z niezwykłą gracją w kłębach dymu. To miało swój niezwykły klimat. Mamy nagranie z tego wyjątkowego momentu. Aż dech zapiera w piersiach.

Ślub Karoliny Małysz. Nietypowe zabawy na weselu. Pan młody w... wielkiej bańce

Zobacz pierwszy taniec Karoliny Małysz i jej męża Kamila

Zwiewne ruchy pełne gracji, uśmiechy i nieśmiałe rozmowy - tak wyglądały pierwsze chwile cudownego tańca młodej pary. Od samego patrzenia mięknie serce! Aż trudno sobie wyobrazić, co musieli czuć podczas tej chwili rodzice młodych. Wzruszająca piosenka i dym dodawały niesamowitego klimatu. Na koniec z pewnością rozległy się wielkie brawa dla Karoliny i Kamila.

Pierwszy taniec Karoliny Małysz na weselu

Ciekawie robiło się z minuty na minutę. Nietypowe popisy próbowały skraść show, choć przy tak pięknej parze młodej nie było o to łatwo. Goście z wielkim zainteresowaniem podziwiali popisy z dymem czy pojawienie się pana młodego Kamila w... wielkiej mydlanej bańce. Wszyscy z uśmiechem oglądali, jak Karolina i Kamil cieszą się swoim niezwykłym dniem. Wszystkiego dobrego młodej parze!

Zobacz jak wyglądało wesele w galerii poniżej!

Ślub Karoliny Małysz. Nietypowe zabawy na weselu. Pan młody w... wielkiej bańce

Sonda
Czy Adam Małysz to najwybitniejszy polski skoczek w historii?
Najnowsze