Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Ewa Bilan-Stoch

Usłyszała piękne słowa!

Tak Amerykanie nazywają polskich skoczków. Ewa Bilan-Stoch wszystko wyjawiła, nie może ukryć wielkiej dumy

2024-02-12 9:29

Ewa Bilan-Stoch towarzyszyła swojemu mężowi w trakcie ostatniego weekendu Pucharu Świata. Fotografka gościła na zawodach Pucharu Świata w amerykańskim Lake Placid, czym pochwaliła się na mediach społecznośćiowych. Jak przyznała, w trakcie pobytu w USA, skoczkowie spotkali się z wielkim szacunkiem, a jednym z wyrazów czci było nadanie im wyjątkowego przydomku, którym posłużyli się tamtejsi spikerzy zawodów. Małżonka Kamila Stocha nie może ukryć dumy!

Ewa Bilan-Stoch w Stanach Zjednoczonych. Usłyszała, jak nazywani są polscy skoczkowie i nie mogła ukryć dumy!

Swoje perypetie w Stanach Zjednoczonych Ewa Bilan-Stoch opisywała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie pokazywała bardzo ciekawe zdjęcia. Okazuje się, że reprezentanci Polski w skokach narciarskich mogą liczyć za oceanem na bardzo wzniosłe i pełne szacunku traktowanie, co opisała małżonka Kamila Stocha, pisząc wprost, jak nazywani są tam Dawid Kubacki, Piotr Żyła i oczywiście, jej małżonek.

QUIZ: Rozpoznasz tych skoczków? Tylko najwięksi kibice sobie poradzą!

Pytanie 1 z 20
Zacznijmy od czegoś prostego. Skoczek na zdjęciu to...
Kamil Stoch

Na mediach społecznościowych fotografki pojawiło się zdjęcie z nią i mężem oraz z Dawidem Kubackim. Jakiego pseudonimu się doczekali? Słowa Amerykanów o Polakach mogą napawać tylko i wyłącznie dumą! Okazuje się, że polscy skoczkowie nazywani są w Stanach Zjednoczonych "legendami"! Dumy z tego powodu nie może ukryć sama Bilan-Stoch, a przynajmniej o tym świadczą jej słowa!

- Powiem wam, że spiker zapowiadał naszą trójkę jako Polish Legends (polskie legendy - przyp. aut.). Zawsze jestem z nich dumna, bo nie znam bardziej pracowitych ludzi. Zawsze w Wami legendy! - pisze Ewa Bilan-Stoch na swoich mediach społecznościowych.

Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: instagram.com/ewabilanstoch
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze