Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Co za widoki!

Tak Justyna Żyła rozpieszcza nowego ukochanego. Ten widok chciałby zobaczyć każdy mężczyzna, ślinka cieknie

2023-03-06 11:47

Justyna Żyła postanowiła pokazać, jak rozpieszcza nowego wybranka swojego serca! Celebrytka, znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami", jak też ze swojego głośnego małżeństwa z reprezentantem Polski od pewnego czasu jest w związku z nowym mężczyzną i czasem pokazuje na swoich mediach społecznościowych, jak wygląda jej relacja. Okazuje się, że poprzedniej nocy Żyła rozpieściła swojego ukochanego w sposób, którego chciałby każdy mężczyzna. Mamy zdjęcie!

Justyna Żyła postanowiła pokazać, jak dba o swoją nową miłość. Celebrytka, o której bardzo głośno w Polsce było przy okazji jej rozwodu z Piotrem Żyłą, pokazała na swoich mediach społecznościowych publikację, która dobitnie pokazuje, jak spędziła noc u boku nowego ukochanego. Trzeba przyznać, że na taki widok aż cieknie ślinka i żaden z panów nie pogniewałby się na taką formę pieszczoty.

Justyna Żyła rozpieszcza nową miłość. Jej zdjęcie mówi wszystko

Justyna Żyła po zakończeniu relacji z Piotrem Żyłą przez długi czas nie mogła znaleźć sobie nowego wybranka serca, a sama pochłonięta była w dużej mierze przyczynami swojego rozwodu i nowym związkiem byłego męża, o czym mówiła na mediach społecznościowych, dostarczając niekiedy dość mocnych szczegółów na temat relacji z reprezentantem Polski w skokach narciarskich. Na całe szczęście, ból po rozwodzie to dla Justyny Żyły to już przeszłość i od pewnego czasu chwali się ona nowym związkiem. Na najnowszej publikacji celebrytki widzimy, jak zadbała o nowego ukochanego, przygotowując mu wspaniała kolację. Trzeba przyznać, że taka kobieta u boku mężczyzny to najprawdziwszy skarb!

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze