Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Tak Kamil Stoch skomentował zwycięstwo w kwalifikacjach. Jest zdenerwowany, ma w głowie tylko jedno

2021-11-19 19:52

Kamil Stoch pokazał dzisiaj wielką klasę, zwyciężając w kwalifikacjach konkursu do Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Skoczek narciarski tuż po swoim sukcesie udzielił wywiadu "Eurosportowi", w którym powiedział o tym, jak się czuje przed sezonem i czy będzie walczył o najwyższe cele. Jak sam mówi, jest bardzo zdenerwowany, a w jego głowie pojawia się "chochlik".

Kamil Stoch pokazał dziś wielką klasę, zwyciężając w kwalifikacjach do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Skoczek narciarski w trakcie rozmowy z "Eurosportem" po zakończonych skokach powiedział, co sądzi o swoim występie i nadchodzących wyzwaniach w Pucharze Świata. 

Kamil Stoch zdominował kwalifikacje! Bijemy brawo, wielka forma. Pięciu Polaków z awansem do konkursu!

Kamil Stoch szczerze po wygranych kwalifikacjach. Powiedział o zdenerwowaniu

Skoczek narciarski, tuż po zakończeniu wygranych kwalifikacji przed sobotnim konkursem w Niżnym Tagile przyznał, że przed nim niezwykle ciężki weekend, w którym będzie musiał nie tylko wykazać sportową klasę, ale także wielki spokój. Jak sam przyznaje, początki sezonu zawsze bywają najtrudniejsze, a on sam potrzebuje dużo spokoju.

- Czeka mnie naprawdę pracowity weekend. Muszę włożyć dużo wysiłku szczególnie w mentalne podejście do zawodów. Początek zawsze jest trudny, zwariowany, jest dużo bodźców i trzeba być spokojnym. - powiedział mistrz olimpijski z Soczi.

Mimo zapewnień o potrzebie spokoju, sam Stoch przyznał, że na chwilę obecną jest niezwykle zdenerwowany, a po głowie chodzi mu tylko jedno.

Tłumy pożegnały zmarłego przedwcześnie Mateusza Łazowskiego. Poruszające sceny, mamy zdjęcia

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Kamila Stocha z Ewą Bilan, przejdź do galerii poniżej.

Kamil Stoch czuje zdenerwowanie. Mówi o "chochliku"

Stoch przyznał, że jak na razie każdy jego skok jest połączeniem zdenerwowania i adrenaliny, a sam ma zmagać się z różnymi myślami, które go troszkę rozpraszają.

- Jestem zdenerwowany, przed każdym skokiem czuję adrenalinę. Czuję za sobą obecność takiego małego chochlika, który mówi "pokaż, na co cię stać", a tutaj naprawdę trzeba się trzymać w ryzach - mówił Kamil Stoch po zakończonych kwalifikacjach.

Sonda
Czy Kamil Stoch po raz czwarty sięgnie po Kryształową Kulę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze