Tak wyglądał pierwszy raz Kamila Stocha. Wszystko stało się pośród lasów i na śniegu

2021-04-07 9:02 kkn
Kamil Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch jedynie przez krótką chwilę mógł zapomnieć o wysiłku i przygotowaniach do kolejnego sezonu. Skoczkowie narciarscy dostali zaledwie kilka dni wolnego i już teraz są w trakcie budowania formy na następne zawody. Nie oznacza to jednak, że nie mają chwili na próbowanie nowych rzeczy i przerzucenia się na nieco inną dyscyplinę. Kamil Stoch pokazał na Instagramie jak wyglądał jego pierwszy raz w nieco innej "konkurencji".

Trzykrotny mistrz olimpijski ma za sobą dość nierówny sezon w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Jego forma bardzo mocno falowała i mógł mieć do siebie pretensje, że nie potrafi jej ustabilizować. W wielu wywiadach przyznawał, że wie, iż z jego dyspozycją nie wszystko jest tak, jak należy, ale i on i trenerzy nie mogli znaleźć sposobu na poprawienie błędów. Mimo tego Stoch i tak odnosił sukcesy. Wygrał Turniej Czterech Skoczni, zdobył dwa medale imprez mistrzowskich w konkursach drużynowych i był trzecim zawodnikiem w Pucharze Świata. A takich osiągnięć na pewno nie można uznać za złe. Dużo ważniejszy będzie następny sezon i na pewno wówczas Stoch będzie chciał być przygotowany na sto procent swoich możliwości. Już za niespełna rok odbędą się bowiem igrzyska olimpijskie, na których mistrz powalczy o czwarte złoto.

Ujawniono dlaczego Kamil Stoch ożenił się jako 23-latek. Poruszające wyznanie o Ewie Bilan-Stoch. Intymne szczegóły

Dlatego Stoch nie zwlekał z rozpoczęciem przygotowań. Na jego profilach w mediach społecznościowych widać, że skoczek z Zębu nie próżnował nawet na moment i po bardzo krótkiej przerwie wrócił do treningów. Stoch opublikował bowiem zdjęcia z siłowni. Skoczek kolejną fotografią postanowił zaskoczyć swoich fanów. Pochwalił się swoim pierwszym razem. O co dokładnie chodzi? Sprawdzicie w galerii poniżej!

Kamil Stoch ogłosił radosną wiadomość publicznie! Posypały się gratulacje!

Najnowsze