Fani nie mają wątpliwości!

Tak zmieniła się Justyna Żyła! Była żona skoczka pokazała zdjęcie, a fani zachwyceni, "piękna, jak zawsze"

2023-02-10 12:38

Justyna Żyła była postacią, która swego czasu wzbudzała wielkie emocje wśród fanów sportu w Polsce. Była żona Piotra Żyły zasłynęła dzięki opowieściom o swoim byłym związku, które stawiały sportowca w dość negatywnym świetle. Teraz, po upływie czasu, gwiazda postanowiła pokazać, jak zmieniła się przez te wszystkie lata. Fani nie mają wątpliwości, że jest "piękna, jak zawsze". Obok takiego zdjęcia cięzko przejść obojętnie.

Justyna Żyła postanowiła pokazać swojke zdjęcie, a jej publikacja zadziwiła fanów. Gwiazda, która wzbudzała kiedyś wielkie kontrowersje przez opowieści o swoim związku z Piotrem Żyłą, postanowiła pokazać, jak zmieniła się przez te wszystkie lata. Jej publikacja nie pozostawia cienia wątpliwości wśród fanów, którzy mówią, że jest taka piękna, jak zawsze. Mamy zdjęcie.

Justyna Żyła pokazała swoją urodę. Fani nie mogą uwierzyć

O Justynie Żyle zrobiło się głośno, gdy lata temu rozwodziła się z Piotrem Żyłą. Celebrytka zaczęła opowiadać o swoim małżeństwie w mediach społecznościowych, atakując sportowca i jego nową partnerkę, Marcelinę Ziętek. Sama Żyła przez swoje zachowania zaczeła wzbudzać wielką ciekawość, czego wyrazem była rozbierana sesja w "Playboyu", a także wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Od tego czasu minęło już jednak sporo i sama Żyła zniknęła ze światła reflektorów, zajmujac się wychowaniem swoicjh dzieci ze związku ze sportowcem, a także znalazła sobie nową miłość, o której opowiada na mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazało się zdjęcie, które wzbudziło wielkie emocje wśród fanów, gdyż gwiazda pokazała swoją urodę. Jeden z obserwujących zaznaczył, że jego zdaniem Żyła nie zmieniła się nawet odrobinę.

- Piękna jak zawsze - napisał użytkownik Instagrama.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze