Thomas Thurnbichler

i

Autor: Cyfra Sport Thomas Thurnbichler

Podjął decyzję!

Thomas Thurnbichler podjął decyzję w sprawie konkursu w Planicy. Skreślił jedno nazwisko, mamy decyzję

2023-03-31 20:53

Thomas Thurnbichler podjął decyzję w sprawie konkursu drużynowego w Planicy. Trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich postanowił przedstawić skład na zawody i musiał skreślić przy tym jedno nazwisko. Znamy decyzję szkoleniowca.

Thomas Thurnbichler postanowił poinformować o składzie na sobotni konkurs drużynowy w Planicy. Na razie zawody nie spełniają oczekiwań i dziś, po dużej farsie, zostały odwołane.  W sobotę zostaną więc rozegrane zawody indywidualne i drużynowe, na które Thurnbichler musiał powołać czteroosobową drużynę i skreślić przy tym jednego z zawodników. Znamy decyzję Austriaka.

Thomas Thurnbichler podjął decyzję przed konkursem drużynowym w Planicy. Jedno nazwisko skreślił

Okazuje się, że Thomas Thurnbichler podjął decyzję o tym, aby w trakcie drużynówki w Planicy reprezentowali  Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Paweł Wąsek. Zaskoczeniem jest przede wszystkim to ostatnie nazwisko, gdyż z dobrej słowy w kwalifikacjach pokazywał się Andrzej Stękała. Sztab reprezentacji podjął jednak zupełnie inną decyzję. Przypomnijmy, że przez słabe warunki pogodowe piątkowy konkurs się nie odbył i został przesunięty na sobotę. Konkurs drużynowy rozpocznie się później i planowo odbyć się ma o godzinie o 10:15.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze