Thomas Thurnbichler

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Thomas Thurnbichler

Ważne słowa!

Thurnbichler widzi problemy u polskich skoczków. Niepokojące słowa, mowa o Stochu i Żyle

2023-03-30 19:28

Thomas Thurnbichler postanowił podzielić się z dziennikarzami swoimi spostrzeżeniami po kwalifikacjach do konkursu Pucharu Świata w Planicy. Trener zauważył, że skoki Piotra Żyły i Kamila Stocha nie były w pełni dobre. Jak przyznał szkoleniowiec, teraz trzeba będzie pracować!

Thomas Thurnbichler postanowil skomentować kwalifikacje do Pucharu Świata w Planicy. Szkoleniowiec reprezentacji Polski w rozmowie z "Eurosportem" przyznał, że widzi pewne problemy w czwartkowych występach Kamila Stocha i Piotra Żyły. Padły ważne słowa, sztab i zawodnicy mają nad czym pracować.

Thurnbichler szczerze przed Pucharem Świata w Planicy. "Mamy do wykonania pracę"

Jak przyznał Thomas Thurnbichler w rozmowie w "Eurosportem", widzi pewną asymetrię w skokach Piotra Żyły i Kamila Stocha. Jak zapowiada, będzie nad tym wraz z zawodnikami pracować.

- To był kolejny dzień pracy. Kamil najlepiej poleciał w kwalifikacjach, ale znowu był spóźniony i w jego skoku pojawiła się asymetria i tak samo było w przypadku Piotra. Popracujemy z nimi nad tym. Andrzej Stękała oddał bardzo solidny skok, ale też mamy do wykonania pracę, aby było lepiej w zawodach - przyznał Thurnbichler i dodał, że jest pod wielkim wrażeniem Aleksandra Zniszczoła.

- Był bohaterem dnia, nabrał dużo pewności siebie. To możliwe, że w zawodach znajdzie się w pierwszej dziesiątce. Dotyczy to jednak nie tylko jego, ale także pozostałych naszych zawodników - przynał trener reprezentacji Polski.

Sonda
Jak oceniasz pierwszy sezon Thomasa Thurnbichlera w Polsce?
Najnowsze