Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfrasport Dawid Kubacki

Niemała fortuna!

Tyle zarobił Dawid Kubacki za konkursy w Titisee-Neustadt. Opuszcza Niemcy z dużą fortuną!

2022-12-11 22:48

Dawid Kubacki ma za sobą niezwykle udany weekend w niemieckim Titisee-Neustadt. Polak dominował na niemieckiej skoczni, a za swój trud został sowicie nagrodzony. Wiemy już, ile reprezentant Polski zarobił w trakcie konkursów i trzeba powiedzieć, że wyjdzie on z Niemiec z niemałą fortuną.

Dawid Kubacki ma za sobą wspaniały weekend w Titisee-Neustadt. Polak dominował na niemieckiej skoczni, został liderem Pucharu Świata. A FIS wynagrodził go godziwie za jego starania. Okazuje się, że reprezentant "Biało-Czerwonych" wróci do kraju z niemałą fortuną. Warto było zapracować na takie pieniądze!

Dawid Kubacki zapracował na świetne pieniądze. Wynagrodzili jego sukcesy

Seria dobrych występów Dawida Kubackiego zaczęła się w piątek, kiedy to zajął drugie miejsce. Za takie osiągnięcie, dostał od FIS czek na kwotę 45 tysięcy złotych. W niedzielę brążowy medalista olimpijski z ostatnich igrzysk wygrał, dzięki czemu jego konto stało się bogatsze o kolejnych 57 tysięcy złotych. To jednak niejedyne nagrody, na które mógł liczyć Polak. Przedstawiciele FIS promują bowiem także wygrane w kwalifikacjach, a te Kubacki miał dwie, więc zarobił kolejnych 14 tysięcy złotych. Jak widać, wielki sukces popłaca, a Kubacki walczy nie tylko o wielki sukces sportowy, a także o pieniądze, gdyż weekend w Niemczech zakończył z dorobkiem 131 tysięcy złotych.

Sonda
Czy to będzie dobry sezon dla Dawida Kubackiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze