Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

U dziewczyny Piotra Żyły codziennie zachodzi ten proces. Chodzi o ciało, fani to wytknęli

2021-07-16 9:24

Trwa okres przerwy od skoków narciarskich. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że reprezentanci Polski odpoczywają i nic nie robią. Wprost przeciwnie. Ciężko trenują, aby wypracować jak najlepszą dyspozycję. I mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich, tak jak Piotr Żyła na Marcelinę Ziętek. Ukochana popularnego skoczka tym razem otrzymała niespodziewany komentarz od jednego z fanów.

Wszyscy fani skoków narciarskich mają teraz chwilę czasu, aby nabrać apetytu związanego z kolejną edycją zmagań w Pucharze Świata. Tak długi okres przerwy nie dotyczy jednak zawodników. Ci już od kilku dobrych tygodni regularnie trenują, aby zimą prezentować się jak najlepiej. Piotr Żyła z pewnością będzie miał chrapkę na odniesienie kilku głośnych, znakomitych rezultatów. O tym zawodniku najwięcej mówiło się na koniec lutego, kiedy wywalczył mistrzostwo świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie.

Marcelina Ziętek KUSI pięknym biustem - ZDJĘCIA

Prywatnie może liczyć zaś na swoją dziewczynę - Marcelinę Ziętek. Skoczek jest związany z młodszą od siebie aktorką oraz modelką już od dłuższego czasu, po tym jak rozpadło się jego małżeństwo z Justyną Żyłą. Ziętek często dzieli się na Instagramie przeżyciami związanymi ze swoim życiem prywatnym. I dzięki temu może liczyć na komentarze ze strony swoich fanów. Tak też było i w tym przypadku. Po przeczytaniu takich słów może się zrobić naprawdę bardzo miło.

Zobacz też: Anna Lewandowska wyskoczyła na babski wieczór w piekielnie drogiej sukience! Za tyle polecisz na rajskie wakacje

Marcelina Ziętek dostała komentarz

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek dostała komentarz

Uroda ukochanej Piotra Żyły przypada do gustu internautom i niektórzy z nich nie mają obiekci, aby wyrazić to publicznie. Sam skoczek może być dumny, że jego dziewczyna spotyka się z tak ciepłymi słowami! Bo chyba nie sądzi, że ktoś mógłby mu zagrozić...

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze